849 За тарифами оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.03 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Про п`ятницю не забувай! Насіння за знижкою купляй!

Про п`ятницю не забувай! Насіння за знижкою купляй!

Про п`ятницю не забувай! Насіння за знижкою купляй!

Чорна п'ятниця Американське свято, що прийшло ще з 19 століття - це день грандіозних знижок і розпродажів. Вона вважається самою довгоочікуваною подією в світі шопінгу. Зазвичай в це свято всі магазини влаштовують знижки від 50% і розпродають товар фактично за копійки.В ці дні в Америці розгортається неймовірний шопінговий ажіотаж, божевілля і повний дестрой. 

Компанія Errors Seeds вже в третій рік влаштовує чорну п'ятницю! Це чарівний час, коли ціни на насіння падають нижче нікуди і ти просто не можеш втриматися і нічого не купити. І ось, ми вирішили проанонсувати проведення Чорної п'ятниці в 2018 році. Друзі, 23 листопада рівно о 00:00 стартує Чорна п'ятниця в магазинах Errors Seeds! Чорні п'ятниці минулих років пройшли просто на ура, безліч задоволених клієнтів і щасливих гроверів змогли придбати улюблені або давно бажані сорти, а деякі запаслись на рік вперед.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і хочемо порадувати їх приємними цінами на автоквітучі та фемінізовані сорти. У нашому магазині представлені товари понад 20 сідбанків з усього світу, Вам точно буде з чого вибрати. Тільки перевірені постачальники і якісне насіння, яке в майбутньому дасть гідний урожай. Знижки в ці дні досягнуть 70%, а ціни стануть просто смішними - ніхто не піде з порожніми руками.

Читати далі