Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
849 По тарифам оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Конопляний Ярмарок — головна подія осені!

Конопляний Ярмарок — головна подія осені!

Конопляний Ярмарок — головна подія осені!

Дорогі друзі!

Компанія Errors Seeds запрошує всіх відвідати одну з найголовніших подій цієї осені - перший український "Конопляний ярмарок"!

Даний захід відбудеться за підтримки Української конопляної Асоціації та Інституту луб'яних культур Національної академії аграрних наук України. Саме 12-14 жовтня в Києві в сучасному виставковому центрі "АККО Інтернешнл" відбудеться унікальна виставка-продаж, де будуть представлені товари від відомих виробників: девайси для куріння, обладнання та добрива для грову, насіння конопель, сир та шоколад з насінням коноплі, а також конопляна олія і безліч товарів, які вас зацікавлять.

Конопляний Ярмарок триватиме 3 дні, під час неї також пройде Cannafair Conference. Перед гостями виступлять 27 українських та зарубіжних експертів: медики, вчені, юристи, представники громадських організацій, також безліч педагогів з цікавою інформацією про новітні дослідження в області декриміналізації та застосування медичного канабісу для лікування багатьох хвороб, а також новацій в сфері промислового коноплярства.

Щоб купити квитки на дивовижну "Конопляну Ярмарку" рекомендуємо перейти за посиланням https://cannafair.ticketforevent.com/

Хочемо повідомити вам ще одну приємну новину!

Наближається довгоочікуване та неймовірне свято - "День Гровера"! Ми підготували безліч подарунків для всіх наших друзів. Ми в компанії Errors Seeds впевнені що в цьому році всі гровери проведуть успішний харвест та отримають рясний врожай.

Не пропустіть свій шанс відвідати "Конопляний Ярмарок" та відзначити "День Гровера" разом з Errors Seeds!

Читати далі