Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Про магазин

О, нарешті привіт вам, бразери й сістери, гровери й брідери, прихильники й хейтери, а також звичайні любителі хапануть та усі, хто з ними (або з нами?)! Як же нас багато - любителів Джа! Мене звуть Еррорссідич. А для друзів - ніхріна не простіше - Містер Еррорсідич. Сьогодні я розповім вам цікаву казку про одну дуже прикольну компанію. І це буде не нудне чтиво типу «Війна і мир» чи історії «Виробу № 2» з заводу «Червоний резинщик», а дещо дійсно круте! Врубаєтесь? Ні? Не розумієте, що відбувається?! Хапайте свої яєчка у кулачок (чи що там у вас замість них), беріть серветки й мило, тому що ми почнемо з тих часів, коли мої предки у вигляді сімок ще навіть не потрапили у грунт.


Це був початок другого тисячоліття. Новий міленіум, швидкий і дивовижний час, коли група швидких і дивовижних хлопців познайомилася з дуже цікавим на той момент насінням коноплі. Найближчим часом це знайомство пережило свій пубертатний період та сформувалося у специфічний клуб за інтересами. Його учасники жваво обмінювалися сортовим насінням, хапали та вражали один одного смішнявими історіями. Прямо-таки, романтика риболовлі на крижині, що відкололася й дрейфує просторами синього моря.


* * *


Йшли роки. Тупо хапать починало набридати. А свіже насіння доводилося замовляти разом із надувними ляльками, переважно з Голландії. К-конспірація, раптом що… Та й платити ще до €15 за насіння, а посилку чекати, інколи МІСЯЦЯМИ. С-стабільність. Хоча нею тут навіть не пахло. І у 2009-му один підприємливий камрад запропонував створити насіннєвий банк. Чи ні, звучить майже як спермобанк. Сід-банк, загалом, де насіння коноплі зберігалося б. Спочатку, звичайно ж, ідея всім сподобалася, навіть хотіли відкрити секс-шоп, тому що всі іграшки, еректильні кільця, анальні затички з пухнастими хвостами та інше барахло потрібно було кудись дівати. Але потім хлопців відпустило, і ця ідея здалася божевільною, так само, як і ідея із сід-банком. Коротше кажучи, не склалося. Але у нашого героя вона засіла міцно, і він пішов, так би мовити, у вільне плавання.


Далі – гірше. Так як море було від нього далеко, корабель йшов асфальтовими хвилями бізнесу не дуже плавно. Зате з іскрою... З-під днища. Череда проб і помилок майже змусила відмовитися від ідеї бізнесу в цілому. Помилки і проблеми слідували одна за одною. Одними з таких стали помилки в розрахунках і рання зима, які просто поховали недостигле насіння. А вишенькою на торті цього пиздецю стали правоохоронні органи, заскочили в гості, як татари, поглянули на насіння, як на сміття (пардон за тавтологію), але порекомендували більше цим не займатися. Такий розклад може підкосити кого завгодно. Тоді наш хлопець майже збожеволів, і в маренні плескав щось то про постійні помилки, то про «неправильне» насіння. І тут його осяяло. Він швидко зрозумів, що корабель пішов у плавання без назви, і охрестив свій фрегат ім'ям Errors Seeds, на честь усіх помилок, що загартували сталь його куль. Це був переломний момент, тому що хтось знизу постукав і закричав «вода»!


* * *


З тих пір, у компанії справи пішли набагато краще, що давало можливість сипати сімки, як з жо ... рогу достатку, всім, хто цього хотів, а халяву, як відомо любить кожен гровер. Згодом Errors Seeds подружився з JahForum'ом, і жили вони довго і щасливо... А ось і ніфіга! Але дружба врешті-решт перемогла всіх мудаків і, так би мовити, у корабля з'явився порт, в який він іноді заходив, а іноді входив. Надалі, все це божевілля стало фундаментальною відмінністю від інших магазинів на пострадянському просторі. Насіння продавалися, лавеха мутилася і закладалася у розвиток флоту, можливостей і формування зв'язків. Спритність ящірки дала Errors Seeds шанс швидко розширити не тільки свідомість, а й свої горизонти. Буквально. Тобто, направити продукцію на імпорт у інші міста, а незабаром і на міжнародний ринок. Сказати, що все в підсумку охуєли - нічого не сказати.


А далі була охренєнно важка робота, яка триває й досі. Капітан корабля поставив для своєї команди такі цілі: якість, сервіс і швидкість. По мірі просування, у морі бізнесу відразу з'явилися акули і рифи, які намагалися наш фрегат потопити і зжерти команду. Однак наші засранці вистояли, спиляли всі зайві рифи наждаковими ділдо, напхали акулам кляпів в пащу так під хвіст ще хвостів, і при цьому навіть примудрилися процвітати у своїй справі. Професіонали зі стажем, що вже тут додати. Та й як може бути по-іншому, коли за основу взято принцип - клієнт завжди правий?! Поки він живий...


* * *


Сьогодні Errors Seeds виглядає впевнено, грає на сонці полірованою нержавійкою, а не деревом кораблика, як раніше, веде активну співпрацю з вітчизняними та європейськими конопляними аграріями, а значить прямо виробляє продукцію з дружнім для споживача цінником. Нє, ну, а хулі? В Україні про ES «щось чули» практично всі, хто реалізує потенціал моїх побратимів - конопляного насіння. Та й взагалі, якщо міркувати більш-менш тверезо, що у мене виходить з працею, компанія продовжує розвиватися, відкриває нові точки в нових країнах, радує народ своїми сміливими ідеями і не менш сміливими діями. Каталог з сімками постійно поповнюється, співробітники компанії горбляться у поті чола, рвуть свої дупи заради клієнтів, і звичайно ж піклуються про їхню безпеку. Ще є сильна інфраструктура, приховані багаті резерви і дохріна всього такого іншого.


Керівництво компанії при цьому не дрімає, а продовжує придумувати підступні плани по захопленню світу розвитку гровінгу в світі. «Скоро ми засадимо всім країнам, і будемо, як то кажуть, у повний зріст ростити розумне світле і вічне» - слова засновника. Очевидно, Errors Seeds - не просто бізнес, а невід'ємна частина історії багатьох людей, що робить роботу компанії щирою, щедрою і повної креативу.


Замість післямови. Хочеться нагадати заповіді біблійні, такі як: напали ближнього свого та не наєби. Пам'ятайте - добро завжди перемагає зло, а Джа перемагає синьку.


І нехай прибуде з тобою Джа!


Містер Еррорссідич

 

 Адміністрація магазину нагадує, що насіння коноплі знаходиться у вільному обігу на території України та країн СНД. Ми продаємо насіння коноплі як корм для папуг, риб, або як сувеніри, а також матеріал для наукових досліджень. За будь-які протиправні дії з боку покупців магазин не несе відповідальності. Ми наполегливо рекомендуємо не використовувати насіння коноплі для інших цілей, ніж перелічені вище.

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон