+38 093 00-00-849

+38 095 00-00-849

+38 096 00-00-849

Курси Валют
USD 1 грн = 0.039 USD
RUR 1 грн = 3.300 руб.

Шановні покупці та гості нашого магазину. В цілях безпеки та для надання інформації, на даній сторінці ми будемо публікувати витяги із законодавства або різні статті на тему насіння канабісу та їх реалізації.


1. З юридичної консультації онлайн:


Статтею 307 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
Статтею 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах.
Перелік наркотичних засобів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 р №770 «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», згідно з яким до наркотичних засобів віднесені канабіс (офіційна назва конопель), смола канабісу, екстракти і настойки канабісу.
Крім того, згідно даної постанови навіть допускається культивування рослин роду коноплі для промислових цілей, за винятком виробництва та (або) виготовлення наркотичних засобів і психотропних речовин, при використанні насіння, зібраних з сортів рослин, в висушеної соломі яких вміст тетрагідроканнабінолу не перевищував 0,15 відсотка.
Також, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України №188 від 01.08.2000 р «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу», наркотичними засобами є канабіс: смола канабісу (гашиш, анаша), масло канабісу, настоянки та екстракти канабісу, верхівки рослин з квітами або плодами за винятком дозрів насіння, з яких не була виділена смола, марихуана (висушена і не висушена).
Таким чином, насіння конопель самі по собі не є наркотичним засобом та їх продаж не тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, оскільки не є правопорушенням.
Поняття «сприяння для вирощування психоактивних рослин» в законодавстві України не існує і, як наслідок, будь-якої відповідальності за це немає.


2. Насіння канабісу і законодавство України


З причини того, що продаж і купівля насіння конопель в Україні абсолютно законна і не несе ніякої адміністративної і, тим більше, кримінальної відповідальності, ми вирішили висвітлити цю важливу тему, цікаву для багатьох наших покупців.

Перш за все, слід пам'ятати, що культивація марихуани, незалежно від цілей вирощування, заборонена Законом України (ст.106-2, ст.310 КК). Порушення законодавства тягне за собою відповідальність від адміністративної, до кримінальної (відповідно до тяжкості вчиненого правопорушення).
Закон України «про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» в перерахуванні похідних наркотичних субстанцій визначає, що дозріли насіння конопель, виключені з переліку заборонених складових частин рослини.
З вищесказаного випливає що, насіння марихуани, незалежно від сорту, що не заборонені в обороті країни і їх купівля і (або), продаж не може спричинити за собою кримінальну, адміністративне та будь-яке інше переслідування.
Насіння конопель має унікальний склад білка і легко засвоюваних жирних кислот. Завдяки цьому всього лише десяток насіннячок здатний заповнити щоденну потребу людського організму в даних елементах. Крім харчової цінності, зерна канабісу використовують як засіб:
· Для поліпшення травлення;
· Для зниження ризику захворювань серцево судинної системи;
· Для нормалізації лібідо і потенції;
· Для відновлення і поліпшення роботи молочних залоз жінок, матерів грудних немовлят,
· Для заспокійливого, болезаспокійливого і нормалізує сон дії, приймають насіння, що пройшли процес обжарювання.
Слід також зазначити, що конопляне насіння використовується як мінеральної вітамінної підгодівлі домашньої птиці, у тому числі для папужок, оскільки покращує їх нормальний розвиток і швидке зростання.
Як підгодовування для риби насінню канабісу немає рівних. Макуха, віджимання насіння при виробництві конопляного масла, привертає прісноводну рибу запахом і виглядом, так як схожа на молюсків, які є для них природною здобиччю.
Зерно конопель часто використовується для виготовлення різних прикрас, талісманів і оберегів, так як здавна наділене людством магічними властивостями.
Використовуючи придбане насіння канабісу, ви на свій розсуд приймаєте рішення і несете повну відповідальність за власні дії.


3. Насіння канабісу і законодавство Росії


Багатьох покупців цікавить законодавчий аспект покупки насіння конопель. Наш інтернет-магазин працює виключно у правовому полі законодавства Російської Федерації та інформує про це своїх покупців.
З причини того, що насіння канабісу не містять психотропних субстанцій, ця частина рослини виключена з переліку Постанови № 681 від 30.06.98 про заборонених до обігу в РФ психотропних та наркотичних речовинах. Відповідно, купівля, продаж і зберігання насіння конопель не тягне за собою ні адміністративного, ні кримінального покарання і не переслідується за законом.
Проте варто пам'ятати, що будь-який спосіб плекання марихуани, незалежно від цілей, регламентується ст. 231 КК РФ. Незаконна культивація заборонених до обробітку рослин, що містять психотропні та наркотичні речовини, тягне за собою відповідальність від адміністративного штрафу, до кримінального покарання.
Насіння канабісу мають унікальний склад білка, схожий за структурою з білком людської крові і легко засвоювані жирні кислоти рослинного походження, необхідні людському організму. Всього десять або п'ятнадцять конопляних насіннячок здатні задовольнити добову потребу в даних мікроелементах. Насіння конопель використовують не тільки в якості харчової добавки, але і як засіб:
· Поліпшує травлення;
· Знижує ризик захворювань серцево-судинної системи;
· Нормализующее лібідо і потенцію;
· Сприяє поліпшенню роботи молочних залоз, для жінок, що годують грудних немовлят,
· Заспокійливу, нормалізує сон, болезаспокійливе.
Також насіння канабісу використовується як мінеральна і вітамінна підгодівля для домашніх птахів, що поліпшує їх розвиток і загальний стан. Для риболовлі, в якості прикорму риби, використовують макуху (віджим насіння при виробництві конопляного масла) її запах і вигляд надзвичайно приваблює прісноводних мешканців, стимулюючи апетит і змушуючи шукати подібну наживку знову і знову.
У виготовленні різних прикрас, оберегів і талісманів часто використовують насіння канабісу, оскільки здавна, за легендами і переказами, воно наділялося магічними властивостями.
Асортимент нашого магазину представлений для використання конопляного насіння виключно в рамках законодавства РФ, до чого ми закликаємо і наших покупців.
Компанія Errors-seeds
З нами легко зв'язатися!
У нас легко зробити замовлення!
+38 095
+38 093
+38 096
0000 849
*Один зручний номер для усiх операторів!
Або не додзвонилися?
Вам допоможуть наші резервні номери

+38 095 863 93 51

+38 063 531 58 98

Техничні запитання та оптові закупівлі

+38 093 025 68 99

Інтернет зв'язок
[email protected]
+38 093 00 00 849
Компанія Errors-seeds
З нами зручно :)
X