Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Стаття (закон) покарання за вирощування конопель.

Стаття (закон) покарання за вирощування конопель.

Шановні відвідувачі!

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).


Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Вся персональна інформація покупців надійно шифрується, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.


Перед оформленням замовлення, ми рекомендуємо ознайомитися з переліком законів вашої країни, що регулюють культивування рослин.


Насіння конопель не належать до наркотичних речовин, тому що не містять ТГК і можуть вільно купуватися в усіх країнах СНД.


Указ Міністерством охорони здоров'я України №188 от 01.08.2000 г.


Згідно з цим указом до наркотичних засобів відносяться:


Каннабіс - цілі або різного ступеня подрібненні будь-які частини рослини роду конопель або їх суміші (за винятком зрілих насіння) незалежно від того чи піддавались вони екстракції, деструкції гниття або поразки цвіллю.


Смола канабісу - суміш виділеної смоли, пилку або частин рослин містять ТГК.


Екстракти канабісу (настойки) кошти отримані з будь-яких видів і сортів конопель шляхом екстракції і містить ТГК.Кодекс адміністративних правопорушень України


Статья 162-2 Незаконний посів або незаконне вирощування конопель


Незаконний посів або незаконне вирощування конопелі в кількості до 10 рослин тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 18 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощених рослин.


Кримінально-правове поняття “посів” означає незаконне внесення у відкритий або тимчасовий (закритий) грунт насіння коноплі, а також висаджування у відкритий грунт придбаної, тобто вирощеного іншою особою розсади цих рослин.


Способи і засоби, при цьому використані значення не мають. Посів може бути здійснений в будь-якому місці: на приусадібній ділянці, пустирі, полях державних і колективних господарств і т.п.


Поняття "вирощування" охоплює різні роботи по догляду за посівами (засіяної площею) і наркомісткими рослинами, культивування яких карається в кримінально-правовому порядку (обробка, боротьба з шкідниками, підживлення добривами, полив, в т.ч. догляд за розсадою в закритому грунті).


Стаття 44 Незаконне виробництво, придбання, перевезення, зберігання, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих кількостях


Незаконне виробництво, придбання, перевезення, зберігання, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих кількостях тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі от 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 20 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.


Кількості наркотичних засобів вважаються невеликими, великими і особливо великими визначаються Указом Міністерством охорони здоров'я України №188 від 01.08.2000 р.


При цьому невеликою кількістю вважається суха (в перерахунку на суху) рослинна маса до 5 г. Великі розміри від 500 до 2500 г, особливо великі розміри - 2500 г і більше.


Канабісу смола: невеликі розміри до 0.5 г, великі розміри від 50 до 500 г, особливо великі розміри від 500 г і більше.


Канабісу екстракти невеликими кількостями вважають до 0.3 г, великими кількостями від 5 до 100 м, особливо великими - понад 100 г.


Кримінально-процесуальний кодекс України


Стаття 310 Посів або вирощування снодійного маку чи коноплі


ч.1 Незаконний посів або вирощування коноплі тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі терміном до 3 років.


ч.2 Незаконний посів або вирощування коноплі, особою яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів передбачених статтями 307, 309, 311, 317, або вчинене за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, або незаконний посів або вирощування конопель в кількості понад 50 рослин. Караються позбавленням волі на термін від 3 до 7 років.


По ч. 1 кваліфікуються дії осіб, які незаконно здійснювали посів або вирощування коноплі в кількості менше 50 рослин. Вирощування незначної кількості рослин може бути підставою для притягнення до відповідальності за ст. 162-2 КАП України.


Стаття 309 Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів


ч.1 Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту - тягнуть за собою покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк.


Під виробництвом мається на увазі серійне отримання наркотичних речовин або психотропних речовин з хімічних речовин або рослин. Серійне отримання означає - отримання серій певного стандарту. Тобто типових виробів, що відповідають певним вимогам: хімічного складу, ваги, форми.


Виготовленням вважаються всі дії, включаючи рафінування та екстракцію в результаті яких виходять наркотичні речовини, підвищується їх концентрація, а також відбувається перетворення наркотичних засобів в готові для використання форми, незалежно від стану вихідної сировини і кінцевого продукту.


Виготовленням наркотичних засобів вважається і прості операції: сушка, різання рослин, відділення суцвіть.


Придбання наркотичних засобів або психотропних речовин це їх купівля, отримання в обмін на інші товари і речі, отримання у вигляді позики, подарунка, нагороди, оплати боргу, привласнення знайденого, збір дикорослих коноплі. Таким чином придбання може бути як "платним", так і "безкоштовним".


Зберігання - це будь-які умисні дії, пов'язані з незаконним перебуванням наркотичних засобів або психотропних речовин у винної особи. При цьому не має значення тривалість зберігання і те, таємно чи відкрито і в якому саме місці зберігалися ці засоби чи речовини.


Перевезення - переміщення наркотичних засобів з однієї території на іншу в межах України з використанням будь-якого транспортного засобу. Для визнання перевезення не має значення вид транспорту, чи є особа власником транспортного засобу і відстань.


Під незаконним збутом мають на увазі: будь-які спроби платного чи безкоштовного поширення серед невизначеної кількості осіб (продаж, дарування, обмін, сплата боргу, позика, введення наркотику його власником іншій особі - частування сигаретами, які містять наркотичні речовини і т.п.).


Стаття 307 Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення з метою збуту або збут наркотичних засобів


ч.1 Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин і їх аналогів - караються позбавленням волі на срок от 3 до 8 років.

Чи законне насіння конопель в Україні?

Так, непророщене насіння конопель повністю легальне в Україні. Їх продаж і зберігання ніяк не обмежуються законом.

Чи можна вирощувати коноплі вдома?

Вирощування конопель у кількості до 10 рослин без мети збуту є адміністративним порушенням. Вирощування понад 10 рослин, та/або з метою збуту — кримінальний злочин.

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //