849 За тарифами оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.033 EUR
1 Грн = 0.038 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Доставка

Ми також здійснюємо і міжнародну доставку*, для того щоб дізнатися чи можливо доставити замовлення в Вашу країну - зверніться до менеджерів

Доставка замовлення по Україні здійснюється наступними способами:

Доставка Укрпоштой

УкрПоштою рекомендованим листом. Вам додому доставлять повідомлення про те, що на пошті Вас чекає рекомендований лист, який треба забрати з поштового відділення по документам. Лист йде 3-7 днів. Вартість 35 грн. Покупцеві повідомляється номер РПО для відстеження листа через сайт Укрпошти.

Доставка Новой Поштой

Це найбільша транспортна компанія в області експрес доставки в Україні. Плюси цієї служби у великій кількості відділень, швидкою доставкою (до 2-х робочих днів) і низькою ціновою політикою.
*Міжнародна доставка

Гарантії міжнародної доставки:

1) Ми гарантуємо відправку товару нашим перевізником в вашу країну;

2) Будуть пройдені всі митні огляди країни відправника;

3) Ми гарантуємо що дана посилка буде доставлена в країну одержувача, але ми не гарантуємо проходження митних оглядів у вашій країні, так як в кожній країні правила митного контролю індивідуальні.

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон