Мова
Валюта
1 Грн = 0.033 EUR
1 Грн = 0.038 USD
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Доставка

Ми також здійснюємо і міжнародну доставку*, для того щоб дізнатися чи можливо доставити замовлення в Вашу країну - зверніться до менеджерів

Доставка замовлення по Україні здійснюється наступними способами:

Доставка Укрпоштой

УкрПоштою замовним листом. Ви отримаєте повідомлення про надходження замовного листа від поштаря за адресою, яка була вказана в замовленні. Після цього потрібно забрати ваше замовлення на пошті по документам, які підтверджують особу. Ціна - 35грн.
Увага! Через бойові дії на території нашої країни, лист может бути доставлений в період від 3-х до 25-ти робочих днів. Перед замовленням вам необхідно дізнатись,чи приймає ваше відділення пошти відправлення в цей момент. Покупцеві надійде номер ТТН для відстежування відправлення на сайті Укрпошти.

Доставка Новой Поштой

Це найбільша транспортна компанія в області експрес доставки в Україні. Переваги цієї служби у великій кількості відділень, швидкою доставкою (від  3-х до 25-ти робочих днів під час військового стану) і низькою ціновою політикою. Увага! Через бойові дії на території нашої країни, лист может бути доставлений в період від 3-х до 25-ти робочих днів. Перед замовленням вам необхідно дізнатись,чи приймає ваше відділення пошти відправлення в цей момент. Під час бойових дій сплатити замовлення накладеним платежем неможливо! Замовлення буде відправлено із Закарпаття й тільки після повної передплати. Дякуюємо за розуміння!
*Міжнародна доставка

Гарантії міжнародної доставки:

1) Ми гарантуємо відправку товару нашим перевізником в вашу країну;

2) Будуть пройдені всі митні огляди країни відправника;

3) Ми гарантуємо що дана посилка буде доставлена в країну одержувача, але ми не гарантуємо проходження митних оглядів у вашій країні, так як в кожній країні правила митного контролю індивідуальні.

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон