Errors Seeds - Продажа семян конопли с доставкой по Украине
Бесплатно с любого оператора

0-800-750-938

+38 093 00-00-849

+38 095 00-00-849

+38 096 00-00-849

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

грн
Курси валют
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR

Хочете репетицію Чорної п'ятниці?

pesky-product

Хтось тільки що купив

Дайте відповідь, будь ласка, на опитування нашого магазину!>>>

Насіння конопель від Errors Seeds — справжнє ельдорадо для цінителів канна-культури.

Всупереч негативного ставлення громадськості до марихуани, на сьогодні покупка і використання насіння конопель легалізовані на законодавчому рівні. Багато інтернет-магазинів спеціалізованого напряму пропонують зерна конопель з метою застосування в якості сувенірної продукції, як харчову добавку або правильно дозований медичний препарат. Любителі і професійні бридери навіть сформували особливу культуру, іменовану гровінг. Її основна мета полягає в удосконаленні процесу вирощування поліпшених сортів канабісу шляхом використання технологічних інновацій агрономії і генетики.

семена конопли

Насіння конопель: існуючі сорти та їх особливості

Сучасне ранжування насіння марихуани на категорії грунтується на показниках фенотипу, періоду цвітіння і врожайності. Розрізняють такі основні сорти:

 1. Автоквітучі. Невибагливі в культивації, урожай дозріває на 60-75 день після посадки.
 2. Регулярні. Подібні рослини відрізняються вмістом чоловічих і жіночих клітин в рівній пропорції. Для поліпшеного плодоноса і отримання шишок рекомендовано вчасно відслідковувати і знищувати пилок чоловічої рослини.
 3. Фемінізовані. Вважаються штучно вивединими рослинами виключно жіночої статі, що забезпечують чудовий урожай з високим вмістом ТГК в плодах.
 4. Сатіва. Більш залежні від чинників навколишнього середовища, але плодоносять особливо цінні шишки з бадьорим ефектом.
 5. Індика. Невибаглива до умов вирощування і володіє відмінним седативним ефектом за рахунок високої концентрації властивого психоактивного компонента.
 6. Медичні. Відносяться до типу гібридних сортів конопель з показником досягнутого рівня тетрагідроканабінолу понад 22%. Широко використовується в якості релаксанта і болезаспокійливого засобу у фармацевтиці.

Крім цього, окремо можна виділити зерна конопель зі слабким запахом для прихильників культивації в індорі. Ще є легендарні потужні сорти у вигляді генних еталонів селекційної майстерності, відмічені нагородами міжнародного рівня.

Errors Seeds: вигідні пропозиції від передових сідбанків

Купити насіння марихуани з доставкою по Україні можливо на сайті компанії Errors Seeds. В каталозі є детальний опис кожного сорту, фото і численні відгуки наших клієнтів, які допоможуть зробити правильний вибір. При цьому консультанти інтернет-магазину завжди готові надати професійну допомогу при оформленні замовлення з дотриманням всіх умов конфіденційності покупки.

Переваги співпраці з Errors Seeds:

 • варіативний асортимент автоквітів і фемок власної селекції і від імпортних виробників;
 • унікальні пропозиції елітних сортів канабісу та високоефективних стрейнів, привезених з Іспанії і Канади з оригінальними заходами й смаковими якостями;
 • обв'язкове попереднє тестування якості пропонованого насіння згідно з діючими нормами рослинництва і зберігання;
 • зручні форми оплати та доставки, включаючи можливість післяплати і міжнародної пересилки;
 • постійно діючі акції для справжніх гроверів на придбання посадкового матеріалу з високою продуктивністю по разюче низькій ціні;
 • гарантоване відшкодування збитків в разі невідповідності продукції заявленим критеріям або порушення встановлених правил відсилання;

Errors Seeds: ваш гід у світ гровінга! Доставимо насіння конопель в: Одессу, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Житомир

Компания Errors-seeds
С нами легко связаться!
У нас легко сделать заказ!
+38 095
+38 093
+38 096
0000 849
*Один удобный номер для всех операторов!
Не дозвонились?
Вам помогут наши резервные номера

+38 063 531 58 98

Оптовые закупки

+38 093 025 68 99

Интернет связь
+38 093 00 00 849
Компания Errors-seeds
С нами удобно :)

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці комфорт клієнтів, тому, вирiшивши придбати нашу продукцію, ви можете бути впевненими у повнiй безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель".Всi особистi данi покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.