+38 093 00-00-849

+38 095 00-00-849

+38 096 00-00-849

Кошик порожній
 
Курси Валют
USD 1 грн = 0.039 USD
RUR 1 грн = 3.300 руб.
Suvenirna produkcija - image

Сувенірна продукція

Avtokvituchi sorty - image

Автоквітучі сорти

Avtokvituchi feminizovani sorty - image

Автоквітучі фемінізовані сорти

Fotoperiodychni sorty - image

Фотоперіодичні сорти

Feminizovani sorty - image

Фемінізовані сорти

Peremozhci kubkiv - image

Переможці кубків

Satyva - image

Сатива

Indyka - image

Індика

Med. kannabis - image

Мед. каннабіс

Dlja pochatkivciv -image

Для початківців

Optovyj prodazh - image

Оптовий продаж

Osvitlennja ta dobryva - image

Освітлення та добрива

Slabopahnushhi sorty - image

Слабопахнущі сорти

Akcii' ta znyzhky - image

Акції та знижки

Novynky - image

Новинки

Potuzhni sorty - image

Потужні сорти

Ответьте, пожалуйста, на опрос нашего магазина! >>>

Чому краще купити насіння коноплі в Errors Seeds?

Errors Seeds - український виробник, а також магазин, що змінив уявлення мешканців країни про якісне насіння. Вже багато років ми уособлюємо якість та надійність, поставляючи споживачам найкращий посівний матеріал. Компанія виготовляє продукцию за загальносвітовими та європейськими стандартами. З часу заснування українського сидбанку більше не треба ламати голову, розмірковуючи, де б купити насіння марихуани. Існує багато організацій, які вражають новачків цієї індустрії високим рівнем обслуговування (надійні поставки та зручний сервіс при тому, що ціна на продукцію є розумною), а також тим, наскільки високою є якість посівного матеріалу, що продається. Але до певного моменту ці чудові організації існували виключно на північному заході Європи та у Сполучених Штатах. Таке становище не могло зберігатися вічно - завдяки Errors Seeds високоякісна продукція стала доступною мешканцям України. Тут можна купити насіння марихуани, яке вироблене майстрами селекції та професійними брідерами. Більшість людей, навіть ті, які хоч раз займались гровінгом, не дуже добре розуміються на тому, якими мають бути "зерна, що уособлюють справжню якість". Вони задовільняються тим, що виросло хоча б щось і навіть не уявляють, якими можуть бути рослини від дійсно елітного насіння. Звичайно, якщо таким людям поталанить знайти магазин з широким асортиментом якісного насіння коноплі, купити його та зайнятися культивуванням, вирощені кусти приємно вразять гроверів - початківців та відкриють їм очі на неймовірні можливості чудового посівного матеріалу. Насіння коноплі, яке можна купити у нашому магазині, підійде на роль такого "відкривача очей". Асортимент по-справжньому широкий і в ньому можна знайти посівний матеріал на будь-який смак, для будь-яких умов. Автоквітуче та фотоперіодичне, регулярне та фемінізоване насіння - усе це є тут, і різномаїття сортів просто неймовірне!


Декілька причин, щоб купити насіння марихуани

Найчастіше, якщо людині щось говорять про каннабіс, першою асоціацією, що виникає у її голові, є паління або інші варіанти вживання коноплі з метою зміни свідомості. Але купити насіння конопл не означає вирощувати рослини з подальшим їх вживанням. Існує безліч способів використання безцінного насіння. Один з очевидних - виготовлення конопляної олії, яка є корисною, чудово впливає на організм, якщо вживати її у необхідній концентрації та регулярно. Втім, на виготовлення такої олії йде матеріал, що не відрізняється хорошим генофондом і наробками селекціонерів. Якщо в процесі віджиму використовувати елітне високоякісне насіння коноплі, яке можна купити в Errors Seeds, то витрати на виготовлення олії будуть надмірно високими. Однак, якщо не зациклюватися на виготовленні продукції саме з насіння, то каннабіс має колосальний потенціал. Рослина може використовуватися у медицині, легкій і навіть важкій промисловості. Легалізація та декриміналізація, що відбуваються все частіше, практично щороку у різних державах - наочне тому підтвердження. А у медичних питаннях конопля є неймовірною підмогою, особливо, якщо її якість не викливає сумнівів.

Насіння коноплі у медицині


На відміну від різних фармацевтичних речовин, що можуть викликати жахливі наслідки, особливо якщо їх використовувати без рекомендацій компетентного медичного працівника, каннабіс не може нашкодити здоров'ю пацієнта ні в якому разі. Тому скористатися ним для того, щоб самостійно вилікуватися від деяких не дуже складних захворювань, цілком можливо. Достатньо просто купити насіння, зачекати, поки надійде доставка та зайнятися гровінгом, бажано, дотримуючись загальних рекомендацій. Як наслідок, ви отримаєте продукцію високої якості, якою славляться рослини, вирощені з посівного матеріалу, що пропонує наш магазин. Навіть якщо хвороба є достатньо серйозною, вживання травки ні в якому разі не буде зайвою процедурою. Почнемо з того, що вона має чудовий анестетичний та заспокійливий ефект, що аж ніяк не завадить в умовах хвороби. Якщо ж говорити про позитивний вплив (зрозуміло, що з точки зору пацієнта), можливості рослини практично безмежні. У переліку більше 50 хвороб, у лікуванні яких медичний каннабіс може стати у нагоді, і деяки з них є серйозними, забираючи життя мільйонів людей щороку. Серед найважливіших:

  • Синдром Альцгеймера;
  • Онкологічні захворювання (від раку легенів до лейкемії);
  • Сердцеві напади;
  • Неврологічні болі та їх причини.

Можна також пригадати остеопороз, ревматоїдні артрози та артрити, деякі інфекції, шкода, нанесена мозковим клітинам внаслідок удару або ускладнення - цей перелік можна продовжувати дуже і дуже довго. Уявіть собі, достатньо знайти насіння коноплі, купити його, виростити - і ви отримаєте чудодійний медичний засіб без будь-яких неприємних побічних ефектів. Завдяки Errors Seeds, перший пункт - пошук якісного насіння - можна виключити. Крім усього іншого, гашишні олії та марихуана благотворно впливають на хворобливі відчуття, що виникають як побічний ефект від вживання інших ліків. Каннабіс є міцним знеболювальним засобом - це загально відомий факт. І ціна усієї цієї пишності, що є у нашому магазині, є цілком розумною! Зрозуміло, що для того, аби розкрити потенціал медичного каннабісу у повній мірі, краще проконсультуватися у професіного лікаря, обізнаного у цій сфері. Однак, якщо навіть просто купити насіння марихуани першого ліпшого сорту, користь все рівно буде. Errors Seeds - перевірений часом і тисячами покупців сидбанк, що надає посівний матеріал, який ідеально підходить для будь-яких потреб!

Компанія Errors-seeds
З нами легко зв'язатися!
У нас легко зробити замовлення!
+38 095
+38 093
+38 096
0000 849
*Один зручний номер для усiх операторів!
Або не додзвонилися?
Вам допоможуть наші резервні номери

+38 095 863 93 51

+38 063 531 58 98

Техничні запитання та оптові закупівлі

+38 093 025 68 99

Інтернет зв'язок
[email protected]
+38 093 00 00 849
Компанія Errors-seeds
З нами зручно :)
X