Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі КАК СПЛАЧУВАТИ НА РАХУНОК IBAN?

Як сплачувати на рахунок IBAN?

У зв'язку зі ситуацією, що склалася в нашій країні, ми були змушені перейти на прийом платежів за рахунок IBAN. З березня 2022 року звичайні картки обмежені щомісячним лімітом. Ми завжди працюємо чесно та згідно із законами України, тому були змушені перейти на прийом платежів безпосередньо на розрахунковий рахунок. Але не поспішайте засмучуватися, адже такий спосіб оплати має величезні переваги, а початкові складності незначні. Давайте дізнаємося, що таке IBAN і чому така оплата - це дуже просто та значно надійніше для наших клієнтів. 

Що таке IBAN і як він виглядає?

IBAN - міжнародний номер банківського рахунку. Актуальний стандарт, що складається з 29 символів, був створений для спрощення міжнародних грошових переказів у рамках країн Євросоюзу. Запущений 05.09.2019 і обов'язковий до використання всіма ФОП при розрахункових операціях. Особливо це важливо для тих, хто робить у нас покупки вперше та переживає, щоб усе було чесно та вчасно відправлено.

Щоб у наших клієнтів більше не виникало запитань: як сплатити на IBAN-рахунок, ми вирішили написати цю міні-інструкцію, яка підходить для більшості популярних банків в Україні.


Інструкція-алгоритм на оплату за рахунком IBAN

Процедура оплати IBAN практично ідентична всім банків. Ось що вам знадобиться:

 1. Онлайн-банкінг (мобільний додаток або сайт вашого банку на ПК. Також можна оплатити через термінал або касу банку).

 2. Реквізити від одержувача (магазину) для оплати, а саме: IBAN рахунок, МФО та ПІБ одержувача.

 3. Щоб розпочати переказ коштів у всіх інтернет-банках, слід знайти кнопки «Перекази», «Платежі» або «Інші платежі». Також можливі додаткові кнопки «За реквізитами», «На рахунок IBAN» або «На рахунок іншого банку».

 4. Після чого ви повинні ввести в поля всі необхідні дані, описані в пункті 2, ввести суму та у призначенні платежу написати номер свого замовлення у форматі «Замовлення №11111».

Все, оплату успішно відправлено, квитанція збережена. 

Нижче показана інструкція з оплати на IBAN через додаток Монобанку: ":

Крок 1. У додатку "Монобанк" натискаємо кнопку "Інші платежі":

Крок 2. У наступному меню натиснути на пункт "Платіж по IBAN":

Крок 3. В даному полі ввести номер рахунку IBAN, на який потрібно зробити оплату:

Крок 4. Написали номер рахунку IBAN та натискаємо кнопку "Створити платіж":

Крок 5. У нас автоматично підставилися дані в поля "Отримувач", "ЄДРПОУ" та "IBAN", а нам потрібно заповнити поля "Сума" та вписати "Номер замовлення". Номер замовлення беремо із СМС або з листа, який ви отримали на e-mail із нашого сайту. Після заповнення даних натискаємо кнопку "Продовжити" :

Ви успішно сплатили за IBAN! Вітаємо!

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //