Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Дропшиппінг

Дропшиппінг


Дропшиппінг – це пряма поставка товару вашим клієнтам, з нашого складу и представляє собою бізнес-модель, яка дозволяє вам мати в своєму розпорядженні весь товарний асортимент, при цьому від вас не потребується ніяких інвестицій.

 

Як ви заробляєте разом з Errors Seeds?


Все просто:


  1. Клієнт залишає замовлення на вашому сайті і оплачує його по роздрібній ціні.
  2. Ви замовляєте у нас товар і оплачуєте його за оптовою ціною.
  3. Ми відправляємо товар клієнту.

  1. Клієнт залишає замовлення на вашому сайті за роздрібною ціною.
  2. Ви робите у нас замовлення за оптовою ціною.
  3. Ми відправляємо замовлення клієнта.
  4. Клієнт оплачує товар під час отримання у відділенні пошти або транспортної компанії післяплатою.
  5. Ми виплачуємо ваш відсоток після отримання післяплати.


Відкрити і розвивати свій бізнес разом з нами - ЛЕГКО!


Errors Seeds пропонує вам можливість відкрити і розвивати свій бізнес в Україні та інших країнах. Понад 400 товарів за оптовими цінами. Контроль якості продукту. Доставка товару по всій країні. Вигідні умови для невеликих інтернет-магазинів.

 

Своя торгова марка

 

Ми відправляємо товари від імені дропшиппера (вас), завдяки чому ви можете створити впізнавану торгову марку і рекламувати її.

 

Доставка товару з нашого складу


Більше не потрібно витрачати гроші і час на утримання складу і складських працівників, а тим більше зберігати товар вдома. Щоб уникнути ризику низького сервісу доставки, всі замовлення збираються і ретельно перевіряються на нашому складі. За вашим бажанням в замовлення може бути вкладена рекламна продукція вашого магазину.


Доставка транспортною компанією


Ми беремо на себе всю логістику. Зібрану посилку наш кур'єр доставить до транспортної компанії і відправить вашому клієнтові.

 

Оновлення залишків і цін


Тепер не потрібно самим вести складський облік. Ми підтримуємо наявність асортименту на складі, щодня оновлюючи актуальні залишки.

Ми допоможемо рости і розвивати свій бізнес в Україні і в інших країнах.

У вас є можливість розширити свій бізнес в будь-якій країні, в якій вже працює наш склад. Географія постійно зростає, і ви можете стати нашим успішним партнером.


Оптові ціни


Ви маєте можливість заробляти на хорошій націнці. Маючи великий обіг, ми закуповуємо товар за низькими цінами і пропонуємо вам більше 100 постачальників з Європи та СНД за оптовими цінами!

 

В наявності асортимент з 13 брендів в оригінальних упаковках: Kannabia, Dinafem, Humboldt, Pyramid, Mandala, Green House Seeds, Carpathian Seeds, Neuro Seeds, Vision Seeds, DutchPassion, Barney's Farm, Bulk Seed Bank, Victory Seeds.

 

Фірмова упаковка і правильне зберігання


Ми дуже серйозно ставимося до правильного зберігання. Всі товари зберігаються в умовах постійної температури і низької вологості.

Для тривалого зберігання передбачені спеціалізовані холодильні камери. Весь товар поставляється у фірмовій упаковці, що гарантує збереження і захист від підробок.


Контроль якості


Вся продавана у нас продукція високої якості і ми гарантуємо збереження корисних властивостей товарів кожного виробника.

 

Підтримка наших партнерів


Ми зацікавлені у вашому успішному зростанні. За вами буде закріплений менеджер, який завжди на зв'язку і готовий дати консультацію.

Ви зможете завжди уточнити актуальну наявність на складі, проконсультуватися про спосіб і терміни доставки. Таким чином ваші клієнти будуть задоволені і стануть постійними.


Шановні партнери! Купуйте наші товари оптом! Це вигідно!


Контакти

Давайте швидше зв'яжемося, щоб обговорити деталі

Прийом замовлень та консультація:


pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //