Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Безкоштовні насіння

Отримання безкоштовного насіння конопель

Шановні покупці та гості нашого магазину, хочемо повідомити вам, що тепер у Вас є можливість отримати безкоштовне насіння конопель.< /p>

Умови їх отримання гранично прості: Вам необхідно лише залишити технічно правильний, розгорнутий, позитивний відгук до одного з наших сортів, а на заміну ми надамо вам кілька безкоштовних насіння марихуани.


Кілька докладніше:


1. Ви отримуєте безкоштовне насіння за позитивний, розгорнутий, оригінальний відгук ПРО СОРТ (3-5 насіння регулярних сортів)

2. Ви отримуєте безкоштовне насіння за позитивний, розгорнутий, оригінальний відгук про СОРТУ в соцмережі (починаючи від 3-5 насіння регулярних до 3 фемінізованих сортів)

3. Свій відгук потрібно залишити на цій же сторінці нижче (тепер діє система рейтингів, найпопулярніші будуть відображатися вище за інші)

4. Відгуки проходитимуть процес модерації

5. У темі відкликання вказувати повну назву сорту та тег FREESEEDS!

6. Ми самі вибираємо сорт, що роздається

7. Доставка здійснюється за рахунок отримувача

8. Для якнайшвидшої обробки заявки потрібно надіслати на електронну пошту сам коментар або посилання на нього та вказати повні дані одержувача

9. Приклад оригінального, розгорнутого відгуку, який буде схвалений модератором і за який ви зможете отримати безкоштовне насіння:


FREESEEDS! / Ігор

 З повагою, адміністрація:)< /p>

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //