Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу


Дистриб'ютор Seed Bank

Seed Bank – це інтернет-магазин, який спеціалізується на продажах насіння марихуани. Компанія заснована в 2014 році. З тих пір Seed Bank став надзвичайно затребуваним в Україні. Завдяки першокласному сервісу і добре згуртованої команди, магазин досяг європейського рівня обслуговування.


Одним з основних пріоритетів компанії Seed Bank – це забезпечити безпеку кожного клієнта. При покупці клієнт передає мінімум персональних даних. А при необхідності, після передачі замовлення, ці ж дані оперативно видаляються. Співробітники ведуть суворий контроль температури і вологості при зберіганні, із-за цього насіння доставляються в ідеальному стані.


Seed Bank є не простим інтернет-магазином. Це обумовлено максимальною простотою користування сайтом. Товарний асортимент включає в себе сотні різноманітних сортів конопель, випущених кращими виробниками Європи.


 Магазин працює без вихідних з 9:00 до 19:00.

 Контактний телефон: (068)-666-13-82; (066)-666-13-82; (063)-666-12-82

 Email: [email protected]


Увага! Магазин не несе відповідальність за використання вами товару після покупки! Все насіння це сувеніри насіннєвого фонду. Тільки 18+!

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //