Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу


Дистриб'ютор Sunny Seeds

Sunny Seeds – це не просто сідбанк або бізнес, а велика і невід'ємна частина історії багатьох людей, що робить роботу компанії щедрою, щирою і повною креативу. Sunny Seeds веде активну співпрацю з європейськими та вітчизняними конопляними аграріями, а це значить що ціна даної продукції буде з дружнім для споживача цінником. Каталог насіння постійно розширюється, поповнюється і поліпшується новими якісними видами насіння.


Sunny Seeds представляє насіння конопель не тільки власного виробництва, але і найбільших світових сідбанків, якими постійно користуються досвідчені гровери по всьому світу. В асортименті сідбанка Sunny Seeds ви завжди зможете знайти відомі та улюблені популярні і різноманітні сорти насіння конопель, такі як Blueberry, AK, Northern Lights. А також до покупки є безліч нових, цікавих, тільки набираючих популярність сортів, таких як White Tisa, Black Chere, Northern Blue та інші.


Замовляючи європейські сорти конопель на Sunny Seeds, ви гарантовано отримаєте якісний генетичний матеріал за доступною ціною. Все насіння проходить ретельний відбір і тестування. Компанія постійно піклується про клієнтів і хоче, щоб покупки приносили тільки світлі і позитивні емоції.


 Графік роботи: по буднях з 8:00 до 22:00

 Телефон: (099)-132-28-28; (096)-132-28-28; (093)-132-28-28
 Email: [email protected]


Увага! Магазин не несе відповідальність за використання вами товару після покупки! Все насіння це сувеніри насіннєвого фонду. Тільки 18+!

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //