Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Безпека наше все!

Безпека наше все!

Безпека наше все!

Всім привіт!


Сьогодні хотілося б поговорити про покупку насіння конопель в інтернеті. Напевно багато користувачів нашого всемогутнього і неосяжного цифрового світу хоч раз стикалися з згадкою насіння конопель. А що ж далі, як побороти свій страх першого замовлення? Зараз ми з вами все розберемо.


Перше питання, яке постає у новачка перед очима – Навіть якщо замовляти то які? На більшості сайтів передбачений розділ насіння "Для новачків" (так само як і у нас). В такому розділі завжди зібране саме невибагливе насіння, воно пробачить вам всі помилки :) Якщо вас все одно мучать сумніви в своєму виборі, то чати і відгуки ваші вірні союзники в пошуку того самого заповітного насіння.


Коли вибір був зроблений настає момент тисячі сумнівів про те легально чи це? Як на мене дивитимуться люди і працівники пошти коли побачать що мені прислали? Хочеться нагадати всім, хто вперше замовляє насіння конопель – в більшості країн законодавчо не прописані обмеження на продаж або купівлю насіння конопель. Такий вид насіння абсолютно легальний і використовується в багатьох галузях людської діяльності починаючи від харчової та закінчуючи косметологічною. Насіння коноплі можуть використовуватися як корм домашніх тварин. (Порадуйте свою папужку вишуканим делікатесом).


Наша компанія поставляє насіння конопель в брендованих упаковках виробника. Якщо ви з якихось причин хочете приховати вміст посилки від сторонніх поглядів – скористайтеся послугою "стелс-упаковка", ми дбайливо вкладемо ваші сємки в абсолютно непримітні речі (чохол для телефону, м'яка іграшка, ліхтарик і т.п.).


І наостанок хочемо звернути вашу увагу на те, що ваші персональні дані є конфіденційною інформацією і використовуються тільки для оформлення замовлення.


Безпека покупки в Errors Seeds  це як сонце вранці, ми обдаруємо вас теплом щоб ви цвіли і пахли нам!

Читати далі
// //
// //