Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Що таке 4/20 і звідки воно взялося?

Що таке 4/20 і звідки воно взялося?

Що таке 4/20 і звідки воно взялося?

Термін 4/20 відомий мільйонам людей по всьому світу, але звідки він з'явився і як поширився мало хто знає. Навколо нього ходить безліч легенд і міфів. На честь нього навіть існує свято іменоване "Міжнародний день канабісу" і відзначається він 20-го числа 4-го місяця. Під час святкування цього дня проходить безліч заходів, маршів і зустрічей відомих в канна-світі людей. Перший раз він святкувався в 1995 році. З кожним роком свято стає все більше і відзначається в більшій кількості країн завдяки процесу легалізації. Основні великі заходи проводяться в Америці і Канаді.

Термін 4/20 з'явився в 70-х року і за цей час обріс безліччю легенд про своє походження, сьогодні ми розберемо найпопулярніші з них.

Одна з легенд яку поширювала музична група Grateful Dead в 90 роках свідчить що 4/20 це був код поліції при виявленні споживачів канабісу. Учні школи в Каліфорнії почули це позначення і почали палити о 4 годині 20 хвилин після обіду.

Інша говорить що дата народження Боба Марлі хоча насправді він народився 6 лютого.

Однак справжня історія появи цього терміна не сильно далека від численних легенд. Насправді цей термін і правда з'явився в 70 роках минулого століття і поширився не без допомоги групи Grateful Dead, і в цій історії теж була присутня історична особистість, але це не Боб Марлі. Справжня історія починається з того що, група друзів зі школи Сан-Рафаеля в Каліфорнії дізналася про те що, службовець берегової охорони посадив кілька кущів MJ біля станції охорони півострова Пойнт-Рейес. Вони роздобули карту можливого місцезнаходження заповітних кущиків і вирішили зайнятися пошуком даного скарбу. Час і місце зустрічі призначили о 4:20 після полудня біля статуї Луї Пастера. Щоб не привертати зайвої уваги з боку сторонніх вони використовували термін "4/20 Луї".

Незважаючи на те, що галявина так і не була знайдена, вони вирішили залишити цей код, замість того щоб запитувати чи хоче хтось "покурити".

Але поширення в широкі маси цей термін отримав завдяки групі The Grateful Dead. Друзі були добре знайомі з виконавцями і часто разом "зависали" в гримерці і за лаштунками.

Але фінальним поштовхом для просування терміна в маси став журнал "High times" який в 91 році опублікував статтю про походження цього терміна, а через деякий час купив домен 420.com.

Таким чином 4/20 отримало світову популярність і навіть своє власне свято. У наш час цей термін знають навіть ті хто ніяк не пов'язаний з канна-світом і це говорить багато про що.

Читати далі
// //
// //