Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Ферма марихуани Майка Тайсона

Ферма марихуани Майка Тайсона

Ферма марихуани Майка Тайсона

Зізнайтеся, - хто не мріяв про свою ферму канабісу? Багата колекція кращих стрейнів, теплиці, обладнані за останнім словом техніки - фантазії про таке бентежать уми захоплених растаманів. На жаль, не всі можуть дозволити собі таку розкіш - піти на спокій в тінь грядки двометрових сортових ялинок.

А ось п'ятдесятилітній Майк Тайсон - боксер, відомий всьому світу своїм вибуховим темпераментом, - дозволив собі такий ексцентричний вчинок. Колишній спортсмен зайнявся реалізацією своєї мрії - взявся за зведення справжнього Діснейленду для растаманів. На чотириста акрах каліфорнійської землі боксер будує унікальне ранчо, де відвідувачі зможуть не тільки спробувати сортовий продукт, а й відпочити від надокучливої метушні.


Історія зірки світового боксу: знайомство з речовинами


Майк Тайсон часто говорив в своїх інтерв'ю про те, яку величезну роль зіграли наркотики в його житті. За словами спортсмена, перший раз заборонені речовини він спробував, будучи ще зовсім хлопчиськом:


 «Коли в перший раз? Років у вісім або дев'ять. Травка, алкоголь ... Потім років в одинадцять я спробував кислоту».

Конопляная ферма Майка Тайсона

Очевидці стверджують, що напружені відносини з матір'ю багато в чому стали причиною цього. Пізніше, як це часто буває, юнак став уникати спілкування з матір'ю і приєднався до компанії хлопців з сумнівною репутацією. Хлопці часто вживали заборонені речовини. Це сприяло розвитку у молодого Тайсона наркотичної залежності.

Спортсмен не раз зізнавався, що не пройшов випробування славою. Спортивні поразки і публічні сандали Майк намагався заглушити алкоголем і наркотиками широкого спектра. Пізніше боксер зізнавався, що нерідко споживав речовини навіть перед знаковими боями. Після цього йому доводилося використовувати чужу сечу для здачі аналізів.

Наркотики ставали своєрідним допінгом, який допомагав прийняти недосконалість навколишнього світу. Через призму синтетичних препаратів дійсність здавалася куди більш привабливою. Згодом Тайсон зумів прийти до деякого компромісу і пішов на угоду з совістю і власним здоров'ям. Так колишній спортсмен вирішив зав'язати з важкими наркотиками і обмежився вживанням марихуани.


Філософія растамана зі світовим ім'ям


Достовірно невідомо, що саме вплинуло на боксера, проте він вирішив стати розсудливим і зробив вибір на користь усвідомленого вживання медичної конопель. Як зізнається сам Майк, його канабіс лікувальний, доступний і якісний - ось три кити, на яких стоїть фірмовий продукт від іменитого боксера.

Чи потрібно говорити, що конопля, вирощена на ранчо командою відомого спортсмена, стала мегапопулярной в штатах? Шишки проходять всі щаблі обробки, фасуються в індивідуальні упаковки і відправляються в усі куточки країни.

Для того щоб спробувати якісний канабіс вам не обов'язково перетинати океан і відправлятися на каліфорнійське узбережжя. Досить просто зробити замовлення на сайті Errors Seeds. Тут представлена ​​багата колекція кращих світових стрейнів. Поспішайте придбати сертифіковану продукцію від кращих виробників вже сьогодні!

Ферма Тайсона


З спортсмена в бізнесмени


Сьогодні компанія The Ranch, якою керує колишній спортсмен, є одним з лідерів на ринку США. Організація досягла приголомшливого успіху завдяки грамотно вибудуваної маркетингової стратегії і швидкості реации. The Ranch розгорнули свою діяльність практично відразу після того, як в силу вступив закон, що дозволяє вживання конопель. Це сталося 1-го січня 2018 року.

Майк Тайсон з боксера перетворився на успішного бізнесмена, ранок якого починається пізніше п'яти ранку. За словами колишнього спортсмена, його ранок не обходиться без косяка. Лише після цього він відправляється на роботу в офіс.

Велика частина дня бізнесмена зайнята переговорами з партнерами і клієнтами. Частими гостями ранчо є колеги і друзі Тайсона - відомі в світі великого спорту персони. Так, навіть Конор Макгрегор забув про свої розбіжності з Майком і спробував травку недавнього конкурента.


«Ти багато чого поганого говорив про мене, але я бновачків.ув радий зустрітися, все залагодити і повеселитися. Твоя марихуана і справді хороша. Для мене було великою честю спробувати її», - висловився Макгрегор.


Сьогодні кожен бажаючий може спробувати себе на ниві гроверского мистецтва. Якщо ви боїтеся, що це дуже складна наука - не варто хвилювань! В інтернет-магазині «Errors Seeds» зібрана багата колекція унікальних сортів для новачків.

Сьогодні у Майка багато творчих ідей і проектів. Так в найближчі роки він планує закінчити будівництво свого нового ранчо, на території якого буде не тільки плантація сортових конопель, а й атракціони, амфітеатр, готель і навіть університет. Власник жартує, що тут можна буде курити коноплю на кожному кроці, за винятком тих місць, де розливають алкоголь.

Команда щільно зміцнилася на вітчизняному ринку канабісу та проводить активну маркетингову політику. Напередодні презентації нового проекту The Ranch навіть готує випустити сітком про те, як створювалася імперія. З чуток, матеріали для шоу вже відзняті. Залишилося лише придумати спосіб обійти закон, який забороняє пропаганду куріння конопель по телевізору.

Сподіваємося, то Майку Тайсону вдасться реалізувати свій творчий потенціал і розширити межі суспільної свідомості.Читати далі
// //
// //