Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь. Знижки до 40% на сонячні сорти!

Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь. Знижки до 40% на сонячні сорти!

Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь. Знижки до 40% на сонячні сорти!

Дорогі друзі!

Ось і настав самий великий і довгоочікуваний день для кожного, хто є частиною канна культури і любителем хорошої музики. 6 січня відзначається – день народження Боба Марлі! На батьківщині співака ця дата офіційно визнана Днем Ямайки. Сьогодні легендарному музиканту могло б виповнитися 75 років.

Боб Марлі – це людина, завдяки якій музика реггі стала так популярна та улюблена в усьому світі. За версією журналу Rolling Stone Марлі займає 11 рядок у списку 50 кращих виконавців всіх часів! Саме Боба називають найвідомішим виконавцем реггі, незважаючи на те, що він пішов від нас понад тридцять років тому.

Музиканта люблять і поважають шанувальники культури растафаріанства. Як то кажуть, Боб Марлі і канабіс – це речі, які не можна розділяти.

Ми в компанії Errors Seeds, як і більшість гроверів не можемо пройти повз таку значиму подію і тому оголошуємо знижки на круті сорти насіння конопель:

Крім того, в замовлення від 500 грн. ми дбайливо вкладемо магніт лімітованої серії у подарунок. Кількість магнітів обмежена, встигни отримати заповітний сувенір кожного поціновувача канна культури!
Акційна пропозиція на честь Дня народження Боба Марлі триватиме з 06.02.2020 по 15.02.2020 року.


Хочемо звернути вашу увагу на те, що в період дії акції всі купони та промокоди припиняють свою дію, проте постійна бонусна програма продовжує працювати.

Купуй насіння зі знижками в честь Дня народження Боба Марлі, поки ми пам'ятаємо він назавжди залишиться з нами!

Читати далі
// //
// //