Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Без палева - нова послуга від Errors Seeds!

Без палева - нова послуга від Errors Seeds!

Без палева - нова послуга від Errors Seeds!

Шановні покупці!

За численними проханнями та за підсумками проведеного нещодавно голосування ми вводимо послугу стелс-посилки. Вiдтепер ви зможете замовляти продукцію Errors Seeds і абсолютно не хвилюватися про пошту, адже для стороннього спостерігача вміст посилки — предмет, що абсолютно не викликає ніякої підозри, усередині якого і буде сховано насіння!

Доставка ваших замовлень здійснюється в чохлах для мобільних телефонів! Така упаковка вже точно не приверне зайвої уваги сторонніх, близьких людей і, звичайно, співробітників пошти.

Зверніть увагу!

Стелс посилкою вирушає тільки насіння! Номери на зіплоках будуть відповідати номерам позицій в вашому замовленні. Сувенірна продукція не може бути відправлена у такий спосіб. Якщо в замовленні є насіння і сувенірна продукція, то замовлення відправитися двома посилками (окремо стесл упаковка з насінням і окремо сувенірна продукція в звичайній упаковці), доставку двох посилок оплачує покупець.

Насіння, яке продається у фірмових упаковках (Carpathian Seeds, Green House Seeds, NeuroSeeds), не вирушає стелс посилкою в їх оригінальній упаковці. Відправлення здійснюється або стелс посилкою, або у фірмовій упаковці сідбанка. Якщо покупець схвалює розкриття фірмової упаковки нашими працівниками складу, то насіння буде перепаковано в стелс посилку і відправлене за бажанням клієнта тільки по передоплаті за це замовлення.

Воно повністю легальне в нашій країні та його поширення ніяк не обмежується законом, тим не менш, багато людей не знають про це та відносяться до всього, що пов'язано з канабісом, дуже упереджено. Саме тому ми й вирішили ввести стелс-посилку!

Вартість стелс-упаковки складе 40 грн плюс поштові витрати, крім того, в посилці не буде рекламної поліграфії та фірмових упаковок насіння.

Переконайтеся, що при оформленні замовлення Ви обрали стелс-упаковку.


Залишити відгуки про нову послугу ви можете на сайті або в наших соціальних мережах:  Telegram.
З повагою, Errors Seeds.

Читати далі
// //
// //