Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини В Errors Seeds оновлення асортименту!

В Errors Seeds оновлення асортименту!

В Errors Seeds оновлення асортименту!

Компанія Errors Seeds поспішає поділитися з вами чудовою новиною: асортимент нашого магазину поповнили цілих три сідбанки - Dutch Passion, Vision Seeds і Dinafem!

Dutch Passion - сідбанк з тридцятирічної історією. В асортименті Dutch Passion представлені оригінальні фемінізовані сорти. Цей сідбанк є першокласним постачальником насіння для багатьох рекреаційних та медичних виробників канабісу.

Vision Seeds - це голландський сідбанк, який виробляє і продає насіння з 1995 року і продовжує задовольняти потреби клієнтів у всьому світі і сьогодні. Їх фемінізовані штами дуже підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього вирощування. Вони стабільні і високоякісні.

Dinafem - однієї з головних цілей даного сідбанка є забезпечення того, щоб все насіння було унікальним і повністю відповідало очікуванням навіть найвимогливіших гроверів. Все насіння має відмінну генетику. Все це результат багаторічної напруженої роботи і досліджень, проведених командою професіоналів.

Errors Seeds завжди піклується про своїх клієнтів і прагне радувати вас якісними високоврожайними сортами насіння. Пам'ятайте, з Errors Seeds ви завжди в плюсі!

Читати далі
// //
// //