Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Про п'ятницю не забувай! Насіння за знижкою купуй!

Про п'ятницю не забувай! Насіння за знижкою купуй!

Про п'ятницю не забувай! Насіння за знижкою купуй!

Чорна п'ятниця Американське свято, що прийшло ще з 19 століття - це день грандіозних знижок і розпродажів. Вона вважається самою довгоочікуваною подією в світі шопінгу. Зазвичай в це свято всі магазини влаштовують знижки від 50% і розпродають товар фактично за копійки.В ці дні в Америці розгортається неймовірний шопінговий ажіотаж, божевілля і повний дестрой. 

Компанія Errors Seeds вже в третій рік влаштовує чорну п'ятницю! Це чарівний час, коли ціни на насіння падають нижче нікуди і ти просто не можеш втриматися і нічого не купити. І ось, ми вирішили проанонсувати проведення Чорної п'ятниці в 2018 році. Друзі, 23 листопада рівно о 00:00 стартує Чорна п'ятниця в магазинах Errors Seeds! Чорні п'ятниці минулих років пройшли просто на ура, безліч задоволених клієнтів і щасливих гроверів змогли придбати улюблені або давно бажані сорти, а деякі запаслись на рік вперед.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і хочемо порадувати їх приємними цінами на автоквітучі та фемінізовані сорти. У нашому магазині представлені товари понад 20 сідбанків з усього світу, Вам точно буде з чого вибрати. Тільки перевірені постачальники і якісне насіння, яке в майбутньому дасть гідний урожай. Знижки в ці дні досягнуть 70%, а ціни стануть просто смішними - ніхто не піде з порожніми руками.

Читати далі
// //
// //