Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини 5 секретів: як вибрати хороші насіння конопель

5 секретів: як вибрати хороші насіння конопель

Хороше насіння конопель: як вибрати?

Навіть досвідчені гровер не застраховані від покупки неякісного насіння конопель. Як і будь-які інші товари, марихуана буває хорошою, з яскраво вираженими властивостями, а буває поганий, зовсім не відповідає заявленими сідібанком характеристиками. Причина може бути різною: починаючи від неправильного зберігання насіння і закінчуючи відвертим фальсифікатом. Наші фахівці допоможуть розібратися, як вибрати хороші насіння канабісу, щоб вони повністю відповідали вашим очікуванням.

Чому це так важливо?

Насіння марихуани - це далеко не готовий до вживання продукт. Гроверу потрібно пройти нелегкий шлях до отримання необхідного матеріалу. І це тривалий шлях. Для автоцветов потрібно 3 місяці очікувань, а для фотоперіодів і зовсім 4-6 місяців. Складно навіть уявити ступінь розчарування, коли замість дорогого канабісу ви отримаєте незрозумілий самопальний штам або Бутор. А ще неякісні насіння конопель можуть стати причиною багатьох проблем при вирощуванні:

  • низька схожість;
  • загибель рослин;
  • погане здоров'я сходів;
  • маленький урожай;
  • низький ефект шишок;
  • мутації.

Це далеко не всі неприємності, які можуть принести погані сємки. Але головне, ви втратите свій цінний час на вирощування незрозуміло чого, а то і зовсім розчаруєтеся в гровінге.

Звідки беруться підробки насіння конопель і як їх відрізнити?

Нові сорти канабісу виводять брідери, а в більшому масштабі - сідібанкі. Є легендарні Dutch Passion або Green House Seeds - два найбільших сідібанка, що займаються секціонуванням конопель дуже багато років. А є порівняно новачки в цій галузі, які стали не менш популярними завдяки високій якості продукції. Наприклад, це Bob Marley Seeds або pine Seeds.

Кожен брідер і сідібанк має свою технологію відбору насіння і свою ціну. Але, як і будь-який інший сфері, є особливо підприємливі особистості, які хочуть заробити на чужій репутації. Вони відкривають свої підпільні концерни по пакування звичайного насіння марихуани в красиві пакетики і коробочки з розкрученими назвами. Знижуючи вартість на "брендовий" товар, вони роздобувають чимало клієнтів, які люблять знайти "де подешевше". Ви отримуєте відвертий фуфел, але в поліцію гровер скаржитися не піде.

Вибираючи оригінальні насіння на перевірених сайтах, ви отримуєте 100% впевненість, що з насіння виросте саме той сорт, за який було заплачено гроші. Справа в тому, що сідібанкі працюють за перевіреними технологіями, тестують кожну партію товару і контролюють якість на всіх етапах заготівлі насіння канабісу.

Але тут виникає ще одна проблема: як дізнатися, що перед вами саме оригінал? Багато сідібанкі намагаються захистити свої насіння від підробок, вигадуючи перевірочні елементи на упаковках. Наприклад, компанія GHS впровадила міні-лотерею з кодом. Цифри під захисним шаром вводяться на офіційному сайті компанії - і ви переконуєтеся в автентичності продукції.

У будь-якому випадку, перш ніж купувати знаменитий сорт, дізнайтеся, хто і де його вивів, чи відповідає упаковка оригінальної, наскільки адекватна ціна.

Де знайти хороші насіння конопель і як їх вибрати?

Поглянувши на насіння, важко зрозуміти, наскільки вони гарні. Оцінити це можна буде лише після повного циклу дозрівання рослини. Але досвідчені гровер знають кілька нехитрих секретів, які допомагають вибрати якісний канабіс.

Секрет 1. Знайдіть гідного продавця

Сьогодні зробити це не складно, так як існує маса гроверскіх форумах, на яких навіть присутні представники великих інтернет-магазинів. Вони консультують з приводу певних сортів, допомагають підібрати марихуану з конкретними властивостями. Таким продавцям можна сміливо довіряти, вони цінують свою репутацію, і точно не будуть продавати неякісний товар.

Секрет 2. Довіряйте відомим сідібанкам і перевіреним брідер

Навіть новачки зможуть швидко знайти популярні компанії, що спеціалізуються на підготовці насіння марихуани. Вони називаються сідібанкамі. Кращими є селекціонери з Голландії, США та Іспанії.

Секрет 3. Вивчайте упаковку

Ми вже говорили, що краще вибирати продукцію компаній, які намагаються захистити товар від підробки складної упаковкою. Звертайте увагу на якість поліграфії упаковки, зазначеної там інформації та терміну придатності. Рекомендуємо зберігати упаковки з-під насіння навіть після їх посадки, щоб в подальшому їх порівнювати, і мати можливість перевірити, оригінал перед вами або фальсифікація.

Секрет 4. Особливості зберігання насіння і доставки

Компетентні інтернет-магазини величезну увагу приділяють умовам зберігання насіння конопель. Якщо в приміщенні буде занадто холодно або жарко, навіть фірмові сємки можуть захворіти або показати низьку схожість в майбутньому. Не менш значимі і умови доставки.

Секрет 5. Перевага стабілізованою сортам

Якщо ви хочете виростити здорове рослина з гарною врожайністю і очікуваним ефектом - вибирайте сорти з максимально чистою генетикою. Справа в тому, що сьогодні маса гібридів, іноді досить незрозумілих, з нестабільністю генетики і великим розкидом по фенотипам. Зазвичай вони мають важко вимовляти назви і не відрізняються хорошим здоров'ям.

Якщо ви не хочете довго шукати якісні сорти - замовляйте насіння конопель на нашому сайті Errors Seeds. У нас тільки оригінальний канабіс від кращих селекціонерів і іменитих сідібанков світу!

Читати далі
// //
// //