Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Як визначити стать коноплі

Як визначити стать коноплі

Як визначити стать коноплі

Як визначити стать коноплі

На сьогоднішній день гровер без проблем може придбати фемінізовані насіння конопель в будь-якому сідшопі. Однак це зовсім не означає, що двостатева культура канула в лету. На грядках захоплених коноплярів досі можна знайти як чоловічі, так і жіночі особини канабісу – регулярні сорти користуються популярністю в усьому світі.


Навіщо визначати стать конопель

Виробники фемінізованого насіння запевняють, що в посівному матеріалі ви отримуєте до 99% жіночих особин. У той час як в регулярному насінні кількість представників жіночої статі до кінця ніколи не відома. Дізнатися процентне співвідношення чоловічих і жіночих особин можливо вже при огляді чагарників.

Перш ніж дізнатися, як визначити стать конопель, давайте розберемося, навіщо це взагалі потрібно конопляреві.

Справа в тому, що великі смоляні шишки (те, заради чого культивується канабіс) ростуть тільки на жіночих особинах. Чагарник чоловічої статі не може похвалитися суцвіттями, що продукують ароматну смолу. Замість цього на гілках рослини формуються своєрідні мішечки з пилком.

Конопляр не з шкідливості видаляє чоловіче поголів'я. Це пов'язано з тим, що жіночим особинам категорично заборонено запилення. Цей процес призведе формуванню і розвитку насіння в організмі жіночої особини. Це, в свою чергу, зменшує якість шишок. Не дарма продуктом найвищої якості вважаються суцвіття без насіння – в них міститься максимальний відсоток ТГК. Такий стафф відповідає заявленим характеристикам сорту.


Як визначити стать марихуани

  • Головною відмінною рисою чоловічої особини вважається високий ріст рослини. Це пов'язано з процесом запилення, адже чим вище особина, тим їй буде легше опилити жіночі ялинки.
  • Листова маса на жіночому чагарнику більш збита і густа. Чагарник виглядає більш компактним і акуратним.
  • Стовідсотковим способом визначення того, хто перед вами, вважається виявлення предцвіту. Предцвіт – це одна з статевих ознак, культури, яка з'являється у жіночих особин на шостому тижні вегетативного розвитку. На чоловічому чагарнику це утворення можна побачити дещо раніше.

Предцвіт, або як його ще називають – чашечка, часто ховається між вузлами ближче до верхівки чагарнику. Однак трапляється, що його можна виявити на рандомних нижніх гілках. Чашечки жіночих чагарників мають грушоподібну форму і оснащені парою волосків, в той час як на чоловічих особинах розвиваються більш округлі органи. Чим ближче момент дозрівання, тим простіше виявити чоловічий предцвіт - він набуває характерну форму, стаючи схожим на банан і змінює колір на більш жовтий.

Важливо своєчасно визначити чоловічу чашечку і видалити її в терміновому порядку, не допустивши запилення жіночої культури.

Крім того, не рідкісні випадки появи на плантації і гермафродитів. Ці чагарники спочатку можуть здатися вам жіночими особинами. Однак якщо придивитися, то під час цвітіння близько до типових жіночих грушок можуть з'явитися витягнуті жовтуваті чоловічі чашечки. Вони так само несуть небезпеку у вигляді пилку, здатного опилити жіночі чагарники.


Як визначити стать марихуани по насінню

Деякі початківці гровери задаються таким питанням в надії отримати універсальний секрет. На жаль, така практика неможлива – немає способу визначити стать майбутньої рослини, просто глянувши на посівний матеріал.

На думку досвідчених коноплярів, такі несприятливі умови як регулярний стрес, різкі перепади температур, екстремальні умови культивації, дефіцит органо-мінеральних добрив можуть призвести до того, що серед поголів'я переважатиме число чоловічих особин.

Читати далі
// //
// //