Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Як вибрати перший раз сорт коноплі?

Як вибрати перший раз сорт коноплі?

Як вибрати перший раз сорт коноплі?

Любі друзі!

Наша компанія вже 10 років на ринку насіння канабісу і всі ці 10 років ми прекрасно розуміємо як людині, яка гровить 1-й раз складно розібратися в розмаїтті сортів на нашому сайті. Зазвичай у новачків бажання прості та схожі одне на одного — хочу щоб швидко, дешево і з горою врожаю від автоцвіту!

Сьогодні компанія Errors Seeds поділитися з вами рекомендаціями щодо вибору сорту для початківця гровера:


1. Рекомендуємо починати гров з автоквітучих сортів.

2. Не варто гнатися за високим вмістом ТГК і великим врожаєм. Рекомендуємо вибрати сорти, в генетиці яких присутній Lowryder. Так само добре показують себе сорти з генетикою АК та Critical.

3. Вкрай не рекомендуються для першого грову сорти з генетикою Skunk та Kush.

4. Деякі сорти відрізняються стійкістю до жаркого клімату, а деякі навпаки — уразливі до перепадів температур. В цьому плані ми рекомендуємо сатівадомінантні сорти, вони більш жаростійкі по відношенню до своїх індичних побратимів.

5. Після вибору сорту уважно ознайомтеся з інформацією про даний сорт, знайдіть завершені репорти на тематичних форумах.


Хочемо звернути вашу увагу! Незалежно від вибору сорту, на 90% результат залежить від знань та умінь гровера, тому перед тим як приступити до вирощування рослини ознайомтеся з теоретичною та практичною інформацією, почитайте і ознайомтеся з основами. Любіть свою рослину, проявляйте емпатію і все вийде, бажаємо рясних і липких врожаїв, ваші Errors Seeds!

Читати далі
// //
// //