Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
849 За тарифами оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Насіння конопель в Полтаві

Errors Seeds: елітне насіння конопель в Полтаві

Хороший канабіс в Полтаві на дорогах не росте. Але якщо використовувати елітні сорти марихуани – є всі шанси виростити гідну культуру, що володіє потрібними властивостями. Наш магазин Errors Seeds пропонує вам, новачки і досвідчені гровери, купити насіння конопель від провідних сідбанків світу. В першу чергу рекомендуємо звернути увагу на оригінальні сорти від голландських і американських селекціонерів. Гарантуємо швидку доставку, правильну упаковку і найкращі ціни в Україні!

Асортимент канабісу від Errors Seeds

Загальна класифікація марихуани включає три типи: індику, сатіву та рудераліс. Багато сортів, представлені в нашому каталозі, гібриди. Вони отримані шляхом селекціонування і містять в собі набір генів різних видів, що володіють конкретними властивостями.

  1. Індика – низькоросла рослина з яскраво вираженим стоун-ефектом. Це улюблені гроверами стрейни, що володіють розслаблюючою дією. Вони ідеальні для вечора, надихають і розвивають креативність.
  2. Сатіва – високоросла рослина з витягнутими суцвіттями. Характеризується хай-ефектом, підходить для денного вживання, оскільки стимулює фізичну активність, впливає на сприйняття і мислення.
  3. Рудераліс – це дичка з маленьким листям і низьким вмістом ТГК.

Але ця класифікація для початківця каннасомельє малоінформативна, адже в рамках одного виду виділяють сотні сортів, котрі кардинально відрізняються один від одного. Вибираючи насіння конопель в Полтаві, варто пам'ятати, що в цій загадковій культурі міститься більше 400 хімічних сполук, які надають різний ефект. Близько 200 – це терпени і більше 100 – канабіноїди різної концентрації психотропних речовин. Розібратися в тисячах найменувань сортів завжди допоможуть наші консультанти, які з канна-культурою на "Ти".

Як вибрати сорт?

Як ми вже згадували, сорти відрізняються характеристиками. В першу чергу потрібно орієнтуватися на репутацію сідбанка – компанії-виробника. Один і той же сорт різних сідбанків може відрізнятися. Замовляючи насіння марихуани в Полтаві на нашому сайті, ви можете бути впевнені в їх 100% оригінальності. Весь стафф, представлений в каталозі, супроводжується достовірним описом і реальними фото майбутніх культур.

Отже, сорт потрібно вибирати, виходячи з таких критеріїв:

  • вміст ТГК – визначає ступінь ефекту від вживання конопель;
  • генотип – процентний вміст сатіва та індика, що впливає на баланс між стоун-ефектом та хай;
  • концентрація КБД – культура з високою концентрацією канабідіола володіє сильним седативним впливом (використовується в медицині як знеболюючий).

Виявляється, купити насіння канабісу в Полтаві не так-то просто, адже потрібно вибрати сорт, щоб не розчаруватися в дії марихуани. Якщо ви новачок і ще не готові експериментувати, довіртеся вибору мільйонів травокурів – популярним сортам гібридів, сатіва та індика. Це: Northern lights, Sour Diesel, Girl Scout Cookies.

На сайті Errors Seeds ви знайдете ці сорти і інші переможці кубків. Ціна залежить від кількості насіння і сідбанка. Доставка здійснюється поштою по Україні та в інші країни світу.

Виконуємо доставку в: Одесу, Запоріжжя, Херсон, Суми, Кривий Ріг, Чернігів, Львів, Чернівці, Дніпро, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Черкаси, Житомир та по всій Україні.

Читати повністю


pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон