Мова
Валюта
1 Грн = 0.03 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
849 За тарифами оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.03 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Насіння конопель в Полтаві

Errors Seeds: елітне насіння конопель в Полтаві

Хороший канабіс в Полтаві на дорогах не росте. Але якщо використовувати елітні сорти марихуани – є всі шанси виростити гідну культуру, що володіє потрібними властивостями. Наш магазин Errors Seeds пропонує вам, новачки і досвідчені гровери, купити насіння конопель від провідних сідбанків світу. В першу чергу рекомендуємо звернути увагу на оригінальні сорти від голландських і американських селекціонерів. Гарантуємо швидку доставку, правильну упаковку і найкращі ціни в Україні!

Асортимент канабісу від Errors Seeds

Загальна класифікація марихуани включає три типи: індику, сатіву та рудераліс. Багато сортів, представлені в нашому каталозі, гібриди. Вони отримані шляхом селекціонування і містять в собі набір генів різних видів, що володіють конкретними властивостями.

  1. Індика – низькоросла рослина з яскраво вираженим стоун-ефектом. Це улюблені гроверами стрейни, що володіють розслаблюючою дією. Вони ідеальні для вечора, надихають і розвивають креативність.
  2. Сатіва – високоросла рослина з витягнутими суцвіттями. Характеризується хай-ефектом, підходить для денного вживання, оскільки стимулює фізичну активність, впливає на сприйняття і мислення.
  3. Рудераліс – це дичка з маленьким листям і низьким вмістом ТГК.

Але ця класифікація для початківця каннасомельє малоінформативна, адже в рамках одного виду виділяють сотні сортів, котрі кардинально відрізняються один від одного. Вибираючи насіння конопель в Полтаві, варто пам'ятати, що в цій загадковій культурі міститься більше 400 хімічних сполук, які надають різний ефект. Близько 200 – це терпени і більше 100 – канабіноїди різної концентрації психотропних речовин. Розібратися в тисячах найменувань сортів завжди допоможуть наші консультанти, які з канна-культурою на "Ти".

Як вибрати сорт?

Як ми вже згадували, сорти відрізняються характеристиками. В першу чергу потрібно орієнтуватися на репутацію сідбанка – компанії-виробника. Один і той же сорт різних сідбанків може відрізнятися. Замовляючи насіння марихуани в Полтаві на нашому сайті, ви можете бути впевнені в їх 100% оригінальності. Весь стафф, представлений в каталозі, супроводжується достовірним описом і реальними фото майбутніх культур.

Отже, сорт потрібно вибирати, виходячи з таких критеріїв:

  • вміст ТГК – визначає ступінь ефекту від вживання конопель;
  • генотип – процентний вміст сатіва та індика, що впливає на баланс між стоун-ефектом та хай;
  • концентрація КБД – культура з високою концентрацією канабідіола володіє сильним седативним впливом (використовується в медицині як знеболюючий).

Виявляється, купити насіння канабісу в Полтаві не так-то просто, адже потрібно вибрати сорт, щоб не розчаруватися в дії марихуани. Якщо ви новачок і ще не готові експериментувати, довіртеся вибору мільйонів травокурів – популярним сортам гібридів, сатіва та індика. Це: Northern lights, Sour Diesel, Girl Scout Cookies.

На сайті Errors Seeds ви знайдете ці сорти і інші переможці кубків. Ціна залежить від кількості насіння і сідбанка. Доставка здійснюється поштою по Україні та в інші країни світу.

Виконуємо доставку в: Одесу, Запоріжжя, Херсон, Суми, Кривий Ріг, Чернігів, Львів, Чернівці, Дніпро, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Черкаси, Житомир та по всій Україні.

Читати повністю

Чacтo зaдaвaemыe вoпpocы пpo семена конопли Насіння конопель в Полтаві

💵 Какие семена конопли Насіння конопель в Полтаві самые дешевые?

Самые дешевые семена конопли Насіння конопель в Полтаві в интернет-магазине Errors Seeds являются:

Какие семена конопли Насіння конопель в Полтаві самые популярные в августе 2021?

Самые популярные семена конопли Насіння конопель в Полтаві в августе 2021:

🥇 Какие семена конопли Насіння конопель в Полтаві самые дорогие и относятся к премиум сегменту?

ТОП-5 семенян конопли Насіння конопель в Полтаві, относящихся к премиум сегменту в интернет-магазине Errors Seeds являются:

Семена конопли Насіння конопель в Полтаві стоимость в магазине Errors Seeds августе 2021

Товар Цена
Семена конопли Auto Chronic Feminised Gold 98.00 грн
Семена конопли Auto Somango Feminised Gold 98.00 грн
Семена конопли Auto Jack Herer Feminised Silver 41.00 грн
Семена конопли Auto Super Skunk Feminised Gold 98.00 грн
Семена конопли Auto White Widow Feminised Gold 98.00 грн
pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон