Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
849 По тарифам оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Терпени - нове слово в коноплярстві

Терпени - нове слово в коноплярстві

Терпени - нове слово в коноплярстві

Візитна картка канабісу - це його характерний терпкий запах. Благородні пряні, ягідні і цитрусові аромати виробляються завдяки спеціальним маслянистим речовинам, що мають назву в науці терпени. Їх насиченість варіюється відповідно до сортів рослин та умовам їх зростання. У дорослому чагарнику міститься більше ста різних органічних сполук, які і виробляють знайомий нам аромат.


 Мірцен

Найпоширеніший терпен у канабісу. Мускусний аромат з нотами тропічних фруктів та цитрусів. Різні сорти марихуани з вмістом в своєму складі з'єднання мірцену, відмінно справляються з м'язовими болями і запаленнями; рекомендовані як сильний антиоксидант.


 Лімонен

Яскравий характерний аромат цитрусових. Різні настоянки з канабісу в яких міститься лімонен рекомендуються як антигрибкові та антибактеріальні засоби; терпен допомагає нормалізувати психо-емоційний фон, а також використовується для нейтралізації захворювань шлунково-кишкового тракту.


Шляхетний аромат східних прянощів і гвоздики з рідкісними дерев'яними нотками камфори. Рослини, в яких присутній каріофілен знайшли застосування в медицині при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Так само вони відомі своїми болезаспокійливими і протизапальними властивостями.

Терпкі ноти хвойних дерев. Являє собою поєднання компонентів в кущах конопель, які разюче позначаються на продуктивності праці: підвищують мозкову активність і концентрацію, стимулюють генерацію творчих ідей. Кущі марихуани, в яких присутній пінен широко застосовуються в медицині для створення настоянок з відхаркувальними та антисептичними властивостями; рекомендується при лікуванні хвороб дихальних шляхів, зокрема, - астми.

Насичений аромат квітів та свіжих трав з тонкими нотками молодої хвої. Переважна більшість терпенів терпінолену у складі сорту марихуани посилює її седативний ефект. Рекомендується як протизапальний та протигрибковий засіб.

Привіт із сонячного травня з яскравим ароматом хвої. Кущі конопель котрі містять в собі ліналоол мають характерний седативний ефект і часто використовуються, як найпотужніше заспокійливе. Крім цього, рекомендується для лікування онкологічних захворювань.

Трав'янистий аромат хмелю. Як відомо, ТГК підвищує апетит, що загрожує зайвими кілограмами. Різні сорти конопель, до складу яких входить хумулін здатні нейтралізувати такі бажання і допомогти растаманам зберегти фігуру.

Кожен сорт конопель має свій індивідуальний набір терпенів, інтенсивність і характер прояву яких можна штучно регулювати при культиваційних процесах.


Читати далі