Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Сенсація! Добрива "Well Grow" by Errors Seeds! Допоможи своїм растіхам!

Сенсація! Добрива "Well Grow" by Errors Seeds! Допоможи своїм растіхам!

Сенсація! Добрива "Well Grow" by Errors Seeds! Допоможи своїм растіхам!

Любі друзі!

Сьогодні ми хочемо повідомити вам про одну неймовірну подію – випуск добрив "Well Grow" від компанії Errors Seeds. Тепер кожен зможе забезпечити свої рослини необхідними поживними елементами протягом усіх етапів розвитку. Головною метою створення лінійки добрив є допомога всім гроверам, які прагнуть забезпечити свої растішки якісним та збалансованим харчуванням від моменту проклюву зернятка до моменту грандіозного збору врожаю. У лінійку "Well Grow" входять кілька серій добрив:

Серія E являє собою комплект високоякісних мінеральних добрив, які містять в собі всі необхідні поживні речовини для здорового та повноцінного розвитку рослини.

У цю серію входять:

Nitro – в цьому добриві міститься підвищена кількість азоту, який найбільше потрібен рослинам на етапі вегетації. Дуже добре підходить як для вирощування в грунті, так і для гідропоніки.

Energy – в даний вид добрив входять всі необхідні мікроелементи та мінерали у вигляді хелатів, що максимально полегшує їх засвоюваність. Сприяє повній реалізації генетичного потенціалу рослини.

Power – добриво з підвищеним вмістом фосфору, який необхідний для повноцінного розвитку рослин в період цвітіння. Забезпечує рослині якісне, повноцінне та збалансоване харчування.

Незабаром у продаж надійдуть добрива серій X та S!

S серія – це сухі мінеральні добрива, які містять повний комплект поживних речовин, вони також дуже прості у використанні, підійдуть як новачкові так і професіоналу.

X серія – це двухкомпонентне добриво, воно являє собою повний комплекс мінералів та мікроелементів з органічними добавками, який прекрасно підходить для будь-якого методу вирощування.

Добрива даної серії дозволять вам отримати максимальний врожай з рослини при мінімальних зусиллях.

Зробіть свої рослини здоровими та врожайними - вибирайте "Well Grow" від компанії Errors Seeds!

Читати далі
// //
// //