Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Будьте уважні!

Доброго часу доби, шановні покупці.

У зв'язку з тим, що останнім часом було помічено кілька випадків шахрайства щодо нашого магазину, ми настійно рекомендуємо вам звіряти номери гаманців Webmoney або номер картки ПриватБанку перед фактом оплати. Єдині правильні реквізити можна знайти тут

Також хочемо звернути вашу увагу на той факт, що у випадках шахрайства люди зверталися в невірний скайп з ніком "Errors Seeds" (знак пропуску ), Київ, Україна. Власне, це і є той шахрай – жодних людей, які працюють з нами у Києві немає. Вірні, що діють для магазину облікові записи скайп - "Errors-seeds" ("-" символ), Харків, Україна та "Seeds Errors" (знак пропуску), Перм, Росія. Ще раз переконливо просимо вас перевіряти справжність реквізитів перед здійсненням переказу коштів.

Оновлено: з сьогоднішнього дня (10.09.13) з'явився ще один НЕВІРНИЙ скайп-акаунт  -  errors-seeds.  ( знаки "-" та "."), Москва, Росія. Справжніми, як і раніше, є магазини з Харкова та Пермі.

Оновлено: тепер додалося ще кілька скайп-акаунтів шахрая, а в попередніх дані було змінено також на Харків та Перм. Найближчим часом ми плануємо повністю закрити зв'язок через скайп. Будьте, будь ласка, подвійно уважнішими, ПЕРЕВІРЮЙТЕ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКЛАДУ ЗАСОБІВ і стежте за нашими оновленнями!


З повагою, адміністрація! :)

Читати далі
// //
// //