Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу


Дистриб'ютор Ligalaiz Groop

Legalaiz Groop зібрав у себе найкращі cтрейни від відомих світових виробників. Всі сорти, представлені в магазині, нічим не поступаються Ф1 насінню, які продаються в зарубіжних інтернет-магазинах відомих сідбанків. Вони є Ф2 поколінням і отримані в результаті індора в умовах максимально наближених до ідеальних.


Компанія Legalaiz Groop відправляє насіння в усі точки України поштою і автотранспортними компаніями. Мінімальне замовлення в магазині складає 3 насіння або на суму 100 грн. Але при замовленні більше 10 насінин магазин порадує Вас приємним бонусом у розмірі 20%. Дається 2-ві бонусних насінини за кожні 10 куплених. Іноземні виробники йдуть без бонусів.


 Графік роботи: 24\7

 Телефон: (093)-079-17-86; (095)-255-56-65; (098)-063-74-97


Увага! Магазин не несе відповідальність за використання вами товару після покупки! Все насіння це сувеніри насіннєвого фонду. Тільки 18+!

pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон
// //
// //