Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Новини Наближається 4:20, не проспи!

Наближається 4:20, не проспи!

Наближається 4:20, не проспи!

Дорогі друзі!

Квітнева погода радує нас сонцем і теплом. Насолоджуючись цими благами, ви ж не забули, яке свято наближається? Ми в Errors Seeds впевнені, що ні! Тому що це наше улюблене свято і, безумовно, саме значуща подія в канна культурі - день 4:20!

Свято 4:20 - це всесвітній день і час куріння марихуани, який відзначається в багатьох країнах. Представники канна культури зазвичай збираються для того щоб приємно провести час, покурити коноплю і обговорити політику держави, в якій вони живуть, щодо легалізації марихуани. У цей день активісти зазвичай проводять масштабну пропаганду щодо легалізації марихуани.

Давайте разом пригадаємо з чого все почалося. Термін «4:20» зародився в Каліфорнії в далекому 1971 році. Тоді група підлітків в Сан-Рафаель Хай Скул використовувала його для своїх вилазок на пошуки покинутого поля марихуани. Код народився завдяки часу (4:20 P.M.), в яке хлопці зустрічалися у статуї Луї Пастера, що знаходилася на території навчального закладу. Таємний урожай не знайшовся, але позначення швидко прижилося і поширилося, ставши позивним і запрошенням для спільного розкурювання. Ця історія, звичайно, не є достовірною на 100%.

З ростом вживання терміна 4:20, він також поширився і на дату 20 квітня. Так що тепер це день, в який прийнято разом збиратися і курити коноплю, по праву вважається головним святом шанувальників канна-культури.

Особливо яскраво і активно свято відзначається на його батьківщині - в США. Це й не дивно, адже там марихуана легальна в 9 штатах, а ще в 29 дозволяється вільне використання медичної марихуани. Втім, у багатьох інших країнах свято теж шанують і з задоволенням відзначають. Це Канада, Голландія, Нова Зеландія, Великобританія та ін. Не залежно від законності, 20 квітня величезна кількість міст об'єднуються урочистим розкурюванням косяка о 16.20. Звичайно, в різних містах захід може мати різний формат, що залежить саме від легальності конопель: любителі канабісу влаштовують вечірки, сейшени та багато іншого.

Одним з яскравих моментів святкування 4:20 в 2018 році був фестиваль в Голден Гейт Парк в Сан-Франциско, під час якого зібралося близько 5000 прихильників марихуани для створення гігантської димової хмари в знак протесту на її заборону.

До слова, найбільше свято 4:20 в 2018 році відбулося в Лондоні. Тисячі місцевих жителів зібралися, щоб покурити і обговорити плани, що стосуються легалізації канабісу в їх країні. І навіть вимоги поліції скасувати захід не стали перепоною - всі бажаючі прийшли святкувати День 4:20.

Ми в Errors Seeds, звісно, не можемо обійтися без масштабного святкування! Тому відкриваємо завісу таємниці: вас чекають грандіозні скидки (до 40%!) на кращі і улюблені вами сорти, а також море чудових подарунків! Приєднуйтесь до святкування з Errors Seeds!

Бажаємо вам чудового Дня 4:20, друзі!

Читати далі
// //
// //