Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
849 За тарифами оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Насіння конопель в Житомирі

Errors Seeds: найбільший асортимент насіння конопель в Житомирі

Конопля вважається своєрідним ноу-хау в області корисних сільськогосподарських культур. Уже давно не новина, що ця рослина масово використовується як важлива промислова сировина при виробництві текстилю, пластмаси, паперу та будматеріалів. Присутні в зернах канабісу незамінні жирні кислоти дають можливість використовувати їх в якості біологічної добавки, активізує імунітет до протистояння будь-яким запальним процесам в організмі. З огляду на практичність та цілющий ефект рослини, ми пропонуємо унікальні насіння канабісу в Житомирі з розширеним спектром позитивних властивостей.

Відмінна специфіка різних видів конопель

Базовий концепт нашого магазину – це надання всебічної допомоги клієнту. З огляду на величезний вибір представлених на сайті сортів, розберемося більш детально, в чому полягають їх істотні відмінності.

Залежно від походження, ви можете купити насіння конопель в Житомирі таких видів:

  • індика: діє як м'язовий релаксант, а також ідеально підходить для домашнього культивування завдяки присадкуватій формі;
  • сатіва: характерний насичений фруктовий флер та high-ефект, стимулюючий фізичну активність.

За періодом цвітіння насіння конопель в Житомирі вибирають з:

  • фотоперіодних: поява квіток по закінченню вегетації і після зменшення світлового дня;
  • автоквітучих: випускають квіти кілька разів за сезон після проростання, незважаючи на тривалість освітлення.

Відома класифікація за гендерною ознакою:

  • фемінізовані: найпопулярніші насіння канабісу в Житомирі, так як виробляють 99% жіночого різновиду флори і тим самим покращують профіт культивування;
  • регулярні сорти, які відносяться до двостатевого типу рослин, що в разі переважання чоловічих кущів конопель веде до знецінення врожаю з низьким вмістом канабіноїдів.

Важливими нюансами при виборі конопляних зерен вважаються також рекомендований спосіб розведення, заявлені показники врожайності та рівня ТГК.

Ціна на насіння конопель в Житомирі залежить від генотипу вибраного сорту, однак значно нижче, ніж у аналогічних магазинів по всій території України.

Чому Errors Seeds краще інших сідшопов?

Наш магазин має бездоганну ділову репутацію завдяки відкритій політиці доступних цін, дотримання принципу анонімності покупки, колаборації з всесвітньо відомими сідбанками та співпраці з різними авторитетними дистриб'юторами. Замовлення від клієнтів на насіння марихуани в Житомирі обробляються фахівцями компанії протягом декількох годин, а оформлена посилка доставляється без розпізнавальних маркувань з приємним бонусним презентом.

Errors Seeds – це можливість здійснення безпечної, простої та оперативної покупки насіннєвого фонду високої якості!

Виконуємо доставку в: Одесу, Запоріжжя, Херсон, Полтаву, Суми, Кривий Ріг, Чернігів, Львів, Чернівці, Дніпро, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Черкаси та по всій Україні.

Читати повністю


pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон