Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
849 За тарифами оператора
Мова
Валюта
1 Грн = 0.031 EUR
1 Грн = 0.037 USD
1 Грн = 2.612 RUR
Добір сортів

Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Насіння коноплі Насіння конопель у Львові

Голландські та іспанські насіння конопель у Львові

Привіт всім шанувальникам канна-культури, а також людям, які знають, наскільки корисною буває конопля, і цінують це! Наш магазин Errors Seeds є великим продавцем добірного канабісу різних сортів, характеристик та ефекту. Ми співпрацюємо з відомими сідбанками Голландії, Іспанії, США, а також з іншими перевіреними виробниками. Якщо ви шукаєте оригінальні насіння конопель у Львові – ви на правильному шляху. Ми допоможемо вибрати зерна з необхідними характеристиками, підкажемо кращі сорти для новачків і гарантуємо добірну марихуану для вимогливих гроверів.

На що орієнтуватися при виборі?

Перше, що ви повинні знати – це базову класифікацію рослини. Так, зерна канабісу бувають:

  1. Фотоперіодичні. Залежать від оточуючих умов зростання. Більш вимогливі до клімату, полив, висвітлення, вологості. Погано переносять хвороби. Високі, дозрівають в середньому за пів року.
  2. Автоквітучі. Менше реагують на зміну температурного режиму і клімату. Підходять для вирощування на відкритому грунті, стійкі до захворювань. Невисокі, в середньому дозрівають за 2,5 місяці.

Вибір тільки за вами: Фотоперіоди дають високу врожайність, але вимагають догляду і відрізняються великими розмірами; автоквіти компактні, але менш врожайні.

Вибираючи насіння марихуани у Львові, враховуйте і другу ознаку, а саме, їх генетику:

  1. Фемінізовані зерна – це повністю жіночі рослини.
  2. Регуляри – наполовину жіночі, наполовину чоловічі.

Додатково насіння класифікуються на індор, аутдор, сатіва, індика, потужні, для новачків, зі слабким запахом, медичні та ін.

Гарантії, які ми надаємо

Компанія Errors Seeds має хорошу репутацію не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми відправляємо товар у Росію, Білорусь, Грецію та інші країни СНД. Всім клієнтам, які хочуть купити насіння конопель у Львові у нас, ми гарантуємо:

  • високу якість зерен, тестування кожної партії товару перед продажем;
  • правильне зберігання насіннєвого матеріалу;
  • уважний огляд насіння перед відправкою, правильний вибір безпечної упаковки;
  • максимально швидку відправку замовлення.

На жаль, насіння канабісу у Львові доставляють не наші кур'єри "з рук в руки". Тому, ми не можемо гарантувати успішність доставки. Тут варто покладатися лише на репутацію перевізника. Скажемо тільки, що за десятирічний досвід роботи, випадки з псуванням насіннєвого матеріалу компанією-перевізником, поодинокі. Всі піклуються про свою репутацію, прагнучи надати клієнту бездоганний сервіс.

Зверніть увагу, що ціна на насіння конопель у Львові безпосередньо залежить від сорту, генетики, репутації виробника. Природно, що голландські та іспанські рослини будуть на порядок дорожче українських, але це не означає, що продукт наших селекціонерів гірше за якістю та властивостями.

Довіртеся Errors Seeds – ми вас не підведемо!

Виконуємо доставку в: Одесу, Запоріжжя, Херсон, Полтаву, Суми, Кривий Ріг, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Черкаси, Житомир та по всій Україні.

Читати повністю


pesky-product

Хтось тільки що купив

Гарантія
безпеки

У Errors Seeds для нас завжди на першому місці безпека клієнтів, тому, купуючи нашу продукцію, ви можете бути впевненими в цілковитій безпеці покупки. Ми ніколи не передаємо дані клієнтів третім особам, а всі співробітники компанії підписують договір про нерозголошення (NDA).

Також при відправці посилки ми НІКОЛИ не вказуємо вміст як "насіння конопель". Всі особисті дані покупців надійно шифруються, і ми стежимо за новими технологіями в інформаційній безпеці, щоб постійно підвищувати якість нашого сервісу.

Закон