Товари

Здається, в корзині нічого немає.

Не знайшли те, що шукали? Зв'яжіться з нашим консультантом.

Щоб ваша корзина збереглася до наступного візиту, створіть акаунт або зареєструйтеся.

Перегляньте наші Хіти продажу

Головна Блог магазину Errors Seeds Вплив законів про марихуану на психологічне здоров'я

Вплив законів про марихуану на психологічне здоров'я

Вплив законів про марихуану на психологічне здоров'я

Зміст

Дослідження впливу законів про марихуану

Дозвіл на використання марихуани в медичних цілях не мав значного впливу на психічне здоров'я населення США. Однак легалізація в терапевтичних цілях приносить користь тим, для кого вона призначена. Такого висновку дійшли дослідники з Університету Базеля.

У США доступ до марихуани був полегшений у більшості штатів із середини 1990-х років, як через медичний дозвіл, так і через декриміналізацію рекреаційного вживання. Проте лібералізація все ще викликає суперечки, і вплив на добробут окремих груп населення і терапевтична цінність марихуани залишаються предметом дискусій.

Тоді як одні побоюються негативних наслідків, пов'язаних із залежністю, інші наголошують на потенційній медичній користі для людей, які страждають від хронічного болю, нудоти або судом.

У новому дослідженні вчені з Базеля вивчили, чи покращується становище хворих законодавством, що стосується медичного канабісу в США, і чи не чинить воно негативного впливу на психічне здоров'я населення загалом.


Ймовірнісний аналіз

Для проведення аналізу дослідники об'єднали два великих набори даних. Вони використовували інформацію про майже вісім мільйонів осіб, які брали участь з використанням телефонних опитувань у період 1993-2018 рік у рамках Програми спостереження за поведінковими факторами ризику, яка збирає дані про різні аспекти, включно з психічним благополуччям. Крім того, вони скористалися даними Національного опитування про вживання наркотиків і здоров'я, яке охоплює питання, пов'язані зі здоров'ям і споживанням наркотиків у Сполучених Штатах.

Дослідники виділили різні групи за допомогою статистичних методів. У дослідження увійшли люди, які з великою ймовірністю утримуються від вживання марихуани, використовують її з рекреаційною метою або вживають за медичними показаннями. Також було виділено групи людей з високою ймовірністю страждання хронічним болем. Психічне здоров'я оцінювали за допомогою самооцінки, в рамках якої респонденти повідомляли про кількість днів у попередньому місяці, коли в них виникали проблеми з психічним здоров'ям.


Медичні сорти марихуани

Медичні сорти конопель спеціально розроблені для лікування та управління різними медичними станами, включно з хронічним болем, тривожними розладами, епілепсією та запальними захворюваннями. Ці сорти відрізняються підвищеним вмістом активних компонентів, таких як канабідіол та тетрагідроканабінол. CBD, не маючи психоактивних властивостей, широко використовується для зняття запалення, зменшення болю і тривожності, а також поліпшення сну. В інтернет-магазині Errors Seeds представлений широкий асортимент насіння коноплі CBD:

Позитивні ефекти терапевтичного використання

Дослідники, застосовуючи статистичні методи, оцінили вплив законного дозволу медичного застосування марихуани. Їхні результати показують, що полегшення доступу сприяє поліпшенню психічного здоров'я людей, які використовують марихуану за медичними показаннями, а також тих, хто страждає від хронічного болю. Згідно з дослідженням, ці дві групи витрачають на 0,3 дня на місяць менше на боротьбу з психічними проблемами після зміни законодавства.

Проте дослідники не виявили жодного впливу на психічне здоров'я рекреаційних користувачів або молодого населення.

Схожі статті:

Увага! Компанія Errors Seeds не закликає вас займатися вирощуванням конопель і ніяк не сприяє в цьому. Вирощування заборонено законодавством України. Стаття несе в собі виключно науковий та ознайомчий інтерес.

// //
// //